rasi

12 ଜୁଲାଇ 2021 ସୋମବାର, ଆଜିର ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଖୁସି ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲେ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରକଳ୍ପ ସରକାରୀ ସୁବିଧା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ |

ବୃଷ : ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ଆଜି ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ବିଦେଶୀ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ନିରାଶା ଆସିବ | କ୍ରୋଧ କ୍ଷତି କରିପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ତେବେ ଏଡାନ୍ତୁ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | କମ୍ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମ କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ : ଦିନେ ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବାକୁ ଗଣେଶଜୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଦୁଃଖ ସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ହବିର ଆଇଟମ୍ ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନ ପାଇଁ ସପିଂ କରିବ | ତୁମେ ଭଲ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସୁଖ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିଦେଶୀ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ସିଂହ : ଗଣେଶ କୁହନ୍ତି, ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ହେବେ। ଘରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ମନକୁ ହତାଶ କରିପାରେ | ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ଏବଂ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ପେଟ ଖରାପ ହେବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଅତୀତର ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଏବଂ ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ପୁନଃ ନିର୍ମାଣ ହେବ | ଗଣେଶ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି।

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଉପଭୋଗ୍ୟ ବାହାଘର ଏବଂ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ପରିବାରଠାରୁ ତୁମେ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ |

ବିଛା : ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ | ଆପଣ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ପରିବାରଠାରୁ ତୁମେ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ତୁମର ଦିନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ସମୟ କ୍ରଞ୍ଚ ପାଇବ | ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ସ୍ତରରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁ stand ାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କଷ୍ଟକର କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଆଜି ତୁମେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆଜିର ଆୟରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କର | ମନେରଖ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ତୁମକୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥର ବିନିଯୋଗ ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭ୍ରାଟ ସମ୍ଭବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ଯାତ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ପୁନର୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଯାହା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମେ ସମାଜରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *