unnamed (2)

ଆଜି ବୃଷ ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ରମା ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ କିନ୍ତୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ବଦଳିବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ଏହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତି ଠିକ୍ ହୁଏ, ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଅଭାବରୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥାଏ | ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଏବଂ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଥାଏ | ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ର ତୁଳା ଉପରେ ଗମନାଗମନ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଯିବ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ଏବଂ କାହାକୁ ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ |

BRUSA

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ରହିବ | ମିଥୁନ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ସୁବିଧା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ତୁମେ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ |କନ୍ୟା ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାରିୟରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର କଥା ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବନ୍ଦ ହେବା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ, ଶିକ୍ଷକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

RASI3

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ମିଳିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଦ୍ୱାରା ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇପାରନ୍ତି |ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *