rasi

୮ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଏ ପାରନ୍ତି |

RASIPHALA

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ପରିବାରରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ବାହାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ପାଇଁ ବିଶେଷ କିଛି ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ସାନ ପିଲାମାନେ ଯତ୍ନ ନେବେ | ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା କହିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | କାରଣ ଏପରି କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଯିବ | ପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ କାଶ, ଜ୍ୱର ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ପୁରୁଣା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାରଣ ବିନା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପରିସର ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜିର ଦିନ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବୁଧବାର ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ | ଏହି ଦିନ ତୁମେ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉତ୍ତର ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତୁମର ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅଭାବ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ତୁମ କାମ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଏହି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ରହିବ, ଯାହାର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ବୁଧବାର ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଦିଗରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ | ଏହି ଦିନ, ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ସବୁ ଜାଗାରେ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ |

ବିଛା: ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧବାର ସାଧାରଣ ଦିନ | ତଥାପି, କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବନତି ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ, ତେଣୁ ଚିନ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଘରର ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ମିଠା ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ପତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି, ତୁମ ଭିତରେ ଭିତରେ ଖାଇବା କୌଣସି ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ସମ୍ଭବ ହେଲେ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନେଇପାରିବେ | ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସମସ୍ତ ଆଶା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ ଓ ପତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଟଙ୍କା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସହାୟକ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅଧିକ ସୁଖଦ କରିପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିକଟ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *