unnamed (4)

ବିବାହର ୩ମାସ ପରେ ଛୁଆ ଜନ୍ମ କଲେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ I

ODISHA

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଦିଆ ମିର୍ଜା ଏବଂ ବୈଭବ ରେଖୀ ଏକ ପୁତ୍ରର ମାତା ପିତା ହୋଇଛନ୍ତି। ଦିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏହି ଖବର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମେ 14 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ଅକାଳ ପ୍ରସବ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କର ଶୁଭେଚ୍ଛୁ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି।

ANGA1

ଦିୟା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପିଲାଟି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଅଣାଯିବ। ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ତୁମ ଜୀବନରେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଘୁରି ବୁଲିବା ଭଳି। ଦିଆ ଏଲିଜାବେଥ୍ ଷ୍ଟୋନ୍ ଏକ ପାରାଫ୍ରେଜ୍ ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ମୋ ଏବଂ ବୈଭବ ଙ୍କ ଭାବନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ଅଛି ।ଆମ ପୁଅ ଅଭୟନ୍ ଆଜାଦ ରେଖୀ 14 ମଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଶୀଘ୍ର ଜନ୍ମ ହୋଇ, ଆମର ଛୋଟ ଯାଦୁଗର ନର୍ସ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ବାବଧାନରେ ନିଓନାଟାଲ୍ ଆଇସିୟୁରେ ରହିଆସିଥିଲେ।

ମୋର ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ମୋତେ ଆକସ୍ମିକ ଆପେଣ୍ଡେକ୍ଟୋମି କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଏକ ବିପଜ୍ଜନକ ବ୍ୟାକ୍ଟେରିଆ ସଂକ୍ରମଣର କାରଣ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ସାଂଘାତିକ ସେପସିସ୍ ହୋଇପାରେ। ଖୁସିର କଥା, ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଠିକ ସମୟରେ ଯତ୍ନ ନେବା ହେତୁ ଶିଶୁଟି ଜରୁରୀକାଳୀନ ICU-ବିଭାଗ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ଫେବୃଆରୀ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଦିୟା ; ଦିୟା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଛୋଟ ପିଲାଠାରୁ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ପିତାମାତା ଶିଖୁଛନ୍ତି। ନିର୍ଭୀକ ହେବା ସହିତ। ଦିଆ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି।

JHIA

ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଆସିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଆଦାରା ଏବଂ ବଡ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ କୋଳରେ ନେବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି। ଡିଆ ମିର୍ଜା ଏବଂ ବୈବଭ ରେଖୀଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବିବାହର 2 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଖବର ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ଫେବୃଆରୀ 15 ରେ ଉଭୟଙ୍କ ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ତେବେ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲେଖା ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରି ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟିବା ଦ୍ୱାରା ବଢ଼ିଥାଏ। ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ତଳେ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରିଦିଅନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *