unnamed (1)

ଏହି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନାହିଁ I

ODISHA

ଟାରଜାନ୍ ଦ ୱାଣ୍ଡର କାର, ଡୋର ଏବଂ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଆୟେଶା ଟାକିଆ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ।ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର କିଛି ଛବି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଚେହେରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି। ନିକଟରେ ଏକ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଚିତ୍ରରେ ଆୟେଶା ଏକ ସବୁଜ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଓଠ ଏବଂ ଚେହେରା ବହୁତ ବଦଳିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା।

JHIA

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଚେହେରା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ଅଜବ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ହେଉନାହିଁ।ଆୟେଶା ଟାକିଆର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରି ପୁରା ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗ ପୂରଣ କରିଥିଲେ। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଛି .. ସେ ନିଜ ପାଇଁ କ’ଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଆଗରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତୁମେ ତୁମର ଚେହେରା ନଷ୍ଟ କରିଛ’। ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ଲୋକ ଏପରିକି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ‘ତୁମ ମୁହଁରୁ ସିଲିକନ୍ କାଢ଼, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ ଦେଖାଯାଏ’ । ‘ଫାଲତୁ’ ଏବଂ ‘ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଡଲ୍’ ଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଭରି ରହିଛି।ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେବୁ ଯେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଚେହେରା ଯୋଗୁଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି।

ANGA1

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ, “ମୁଁ ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କ ଉପରେ କିଛି କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ମୁଁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି। ଲୋକମାନେ ବେଳେବେଳେ ନିଜ ଅଫିସରେ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ ହୁଅନ୍ତି।ମୁଁ କେବଳ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଲଗା ଏବଂ ତାଙ୍କର ନିଜର ବିଶେଷତା ଅଛି ।ଲୋକମାନେ ବୁଝିବା ଉଚିତ୍ ଯେ କେହି ଯେମିତି ଆପଣଙ୍କ କଥା ଦ୍ୱାରା ଅପମାନିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏହା ହିଁ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିର ଲକ୍ଷଣ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲେଖା ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରି ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟିବା ଦ୍ୱାରା ବଢ଼ିଥାଏ। ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *