unnamed (2)

ଦଶମ ପାସ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ବାହାରିଲା କନଷ୍ଟେବଲ ଚାକିରୀ ସୁଯୋଗ, ଦରମା – ୩୫ ହଜାର ଟଙ୍କା I

ODISHA

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ।ବନ୍ଧୁଗଣ, ଚାକିରୀ ସନ୍ଧାନ ରେ ଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଲା ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବଡ଼ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ।SSC କନଷ୍ଟେବଲ୍ GD ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପଞ୍ଜୀକରଣ ଆଜି ଆରମ୍ଭ । Ssc.nic.in ରେ SSC ର ଅଫିସିଆଲ୍ ସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ssc

କର୍ମଚାରୀ ଚୟନ ଆୟୋଗ SSC କନଷ୍ଟେବଳ ଜିଡି ନିଯୁକ୍ତି 2021 ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି । ଆସାମ ରାଇଫଲ୍ସ ପରୀକ୍ଷାରେ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଆର୍ମଡ୍ ପୋଲିସ୍ ଫୋର୍ସ (CAPFs), NIA, SSF ଏବଂ ରାଇଫଲମ୍ୟାନ୍ (GD) ରେ କନଷ୍ଟେବଳ (GD) ପାଇଁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆଜି ଜୁଲାଇ 17, 2021 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏସ୍.ସି.ସି. nic.in.।

କେବଳ ଅନଲାଇନ୍ ମୋଡ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆବେଦନଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ଫୋର୍ସ ରେ 25271 ପୋଷ୍ଟ ପୂରଣ କରିବ । ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା, ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏବଂ ନିମ୍ନରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ପଢ଼ିପାରିବେ।ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ :-ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବୋର୍ଡ / ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ମାଟ୍ରିକ୍ କିମ୍ବା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅଗଷ୍ଟ 1, 2021 ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ ସୀମା 18 ରୁ 23 ବର୍ଷ ହେବା ଉଚିତ୍। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ 02.08.1998 ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ 01.08.2003 ଠାରୁ ଜନ୍ମ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

police

ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା :-ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଭିତ୍ତିକ ପରୀକ୍ଷା, ଶାରୀରିକ ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା / ଶାରୀରିକ ମାନକ ପରୀକ୍ଷା / ବିସ୍ତୃତ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା / ସମୀକ୍ଷା ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଯେଉଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଯୋଗ୍ୟତା ହାସଲ କରିବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ହାଜର ହେବାକୁ ପଡିବ।

ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ₹ 100 / – ଅଟେ। ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି (ଏସସି), ଅନୁସୂଚିତ ଜନଜାତି (ଏସଟି) ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ସେବାୟତ (ESM) ର ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଦେୟ ପ୍ରଦାନରୁ ମୁକ୍ତ ଅଟନ୍ତି।ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଏଭଳି ନିଯୁକ୍ତି ସମ୍ପର୍କୀତ ଖବର ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଥାଉ ଏଭଳି ଖବର ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତଳେ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *