sali

ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ନିଜର ଶାଳୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି ଏହି ବଲିଉଡ ର ଅଭିନେତା ମାନେ।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ବଲିଉଡ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଜିଜା-ସାଲି ଦମ୍ପତି ଅଛନ୍ତି ଏହି ଭାଉଜ ଯୋଡି ପରସ୍ପରଠାରୁ ବହୁତ ଖୋଲା ଏବଂ ଏକ ସୁସ୍ଥ ସମ୍ପର୍କ ବାଣ୍ଟନ୍ତି ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଜିଜା-ସାଲି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବୁ, ଯେଉଁମାନେ ବଲିଉଡରେ ତଥା ପୁରୀ ଜଗତରେ ବିଖ୍ୟାତ।

ପ୍ରଥମେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ରିଙ୍କେ ଖାନ୍ନା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ୧୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୦୧ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କର ରିଙ୍କି ଖାନ୍ନା ନାମକ ଏକ ସାନ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯଦିଓ ରିଙ୍କି ଖାନ୍ନା କିଛି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ କେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପରିଚିତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି। ସଂପର୍କରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରିଙ୍କି ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଭାଉଜ ଦେଖା ଦେଇଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରିଙ୍କେଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଛୋଟ କଥା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି ଦିଅନ୍ତି ଭାଉଜଙ୍କ ଏହି ଯୋଡି ବଲିଉଡରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ। ଦ୍ଵିତୀୟରେ ଶକ୍ତି କପୁର ଏବଂ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁର ଶକ୍ତି କପୁର ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ତୁଲାଇ ଜୀବନ ଦେଇଛନ୍ତି।

akhaya

ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ହିରୋ ଭାବରେ କମ୍ ଏବଂ ଭିଲେନ୍ ଭାବରେ ଅଧିକ ଚିହ୍ନନ୍ତି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ତାଙ୍କ ସମୟର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହାପୁର ହେଉଛନ୍ତି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ମାଉସୀ ବାସ୍ତବରେ ଶକ୍ତି କପୁର ପଦ୍ମିନୀ କୋଲହା ପୁରଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଅନୁଯାୟୀ ସେ ପଦ୍ମିନୀଙ୍କ ଭାଉଜ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଭାଉଜ ଯୋଡି ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ। ତୃତୀୟରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ କରିସ୍ମା କପୁର ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଭାଉଜ ସ ସୈଫକରିସ୍ମାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ କରିନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କରିସ୍ମାଙ୍କ ଭାଉଜ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଭାଉଜ ଯୋଡି ବଲିଉଡ ରେ ସବୁଠାରୁ ଶାନ୍ତ ଅନେକ ସମୟରେ କରୀନା, କରିସ୍ମା ଏବଂ ସୈଫ ଏକାଠି ପାର୍ଟି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କରିସ୍ମା ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧନ ଅଛି।

kar

ଚର୍ତୁଥରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ହେଉଛନ୍ତି କାଜୋଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଏହି ଅନୁଯାୟୀ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ହୋଇଥିଲେ। ଉଭୟ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବଡ ତାରକା ଅଟନ୍ତି। ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଚୋରୀ-ଚୋରୀ’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।ଏକ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ଲୋକମାନେ ଏପରିକି କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଭାଉଜଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଲଜ୍ଜିତ କରିଛନ୍ତି।
ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *