unnamed (10)

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଅମୀର ଖାଁ କରୁଥିଲେ ଏମିତି କାମ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ I

ODISHA

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,କିରଣ ରାଓଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆମିର ଖାନ ଆଜିକାଲି ଅନେକ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ କିରଣ ରାଓଙ୍କୁ ବିବାହର 15 ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିବା ପରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଖବର ଏହା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଫରାହ ଖାନ ଆମିରଙ୍କ ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ହିରୋଇନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ମଇଳା କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି।

amir

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଆମୀର ଏହି ମଇଳା କାମ କରନ୍ତି।ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏହା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ ଅମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ସୁଟିଂ ସେଟ ରେ ଛେପ ପକାଇଥିଲେ।ତାପରେ ଫରହ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଫରାହ ଶେଷରେ ଆମୀରର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଏପରି ମଇଳା କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସମୟକୁ ଅଧିକ ନଷ୍ଟ କରିବା ନାହିଁ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା, ସେମାନଙ୍କର ମଇଳା କାର୍ଯ୍ୟ କ’ଣ? ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଆମୀର ଜଣେ ନାୟିକାଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଛେପ ପକାଇଦିଅନ୍ତି।ମୁଁ ଛେପ ପକାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ନମ୍ବର ହୋଇଯାଏ: ଆମୀର ଖାନ।

GIRL8

18 ତମ MAMI ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ଆଲୋଚନା ସମୟରେ ଫରାହ ଆମିରଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ପୂଜା ବେଦୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।ଏହି ଆଲୋଚନାରେ ଆମୀର, ଫରାହଙ୍କ ପ୍ରକାଶନକୁ ଜବାବ ଦେବାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଯେଉଁ ହିରୋଇନ୍ ଉପରେ ଛେପ ପକାଇଥିଲି, ତାହା ଏକ ନମ୍ବର ହୋଇଗଲା ।

ଏହା ଉପରେ ପୂଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋ ଝିଅ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଥରେ ଆମୀର ମାମୁଁଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ କହିବି। ସେମାନେ ତୁମ ହାତରେ ଛେପ ପକାଇବାକୁ ପଡିବ ତାପରେ ତମେ ନମ୍ବର ୱାନ ହେବ।ତେବେ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲେଖା ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରି ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟିବା ଦ୍ୱାରା ବଢ଼ିଥାଏ। ଏଭଳି ଅଧିକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ତଳେ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରିଦିଅନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *