unnamed

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏହି 4ଟି ରାଶିରେ ହେବ ଚମତ୍କାର ଧନ ସବୁ ଦିଗରୁ ଆସିବ।

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ହେଉଛି ତୁଳା ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ଆହ୍ଵାନକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଜିନିଷ ଖୋଜିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବଡ ଅଫର ପାଇବା ଅର୍ଥ ରୋଜଗାର କରିବ ବୋଲି ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ଏପରି ମାନସିକ ସ୍ଥିତିରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟତ ଭୁଲ୍ ହୋଇଥାଏ |

LAXMII

ଦ୍ଵିତୀୟରେ ସିଂହ ରାଶି ଆଜି ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କିଛି ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇବେ | ମଲ୍ଟିଟାସ୍କିଂରୁ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ କ୍ଷତିକାରକ | ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ପରିବାରରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୃତୀୟରେ ବିଛା ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବିବାଦର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ |ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତାଧାରା ବିଷୟରେ ମନ ଭିତରେ ଏକ ବେଲୁନ୍ ଗଠନ ହେବ | ଏକ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ରଖନ୍ତୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପତି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

RASI3

ଆଜି ମନ ଭିତରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନର ଅଭାବ ଅଛି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚର୍ତୁଥରେ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଏହି ସଙ୍କେତର ଲୋକମାନେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଆଜି ତୁମର କାମ ତୁମର ବିଜୟକୁ ଯଥାର୍ଥ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଶାରୀରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ |

ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆଜି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗର ସମାଧାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଅବିବାହିତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଆସିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *