rasi

05 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭାବରୁ ଆଜି ନିରାଶ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗାଡିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ମନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ହେବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତା କମ୍ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ରହିବ | ନିଜେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ | ବିତର୍କରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଉନ୍ନତ ପ୍ରୟାସ ସହିତ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣତ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କର | ବୃଦ୍ଧ ଆଚରଣ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ହାତରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ନକରି ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖରାପ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୃଥିବୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହାତକୁ ଟାଣ କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଘରେ କିମ୍ବା ଅଫିସରେ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବା କିମ୍ବା ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଚିନ୍ତା ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଉପଭୋଗ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଆପଣ ଯେ କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଶାରୀରିକ ମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ତୁମେ ଟଙ୍କା ର ଲାଭ ପାଇବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମାନ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଆଚରଣ ସହିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ହେତୁ ଅଟକି ଯାଇପାରେ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଧନ ଲାଭର ରାଶି ପାଲଟିଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିରୋଧୀମାନେ ପ୍ରଭାବ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟର ପ୍ରୟାସରେ ନିଜକୁ ଲାଭ କରିବା ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ନାହିଁ | ତେଣୁ ତୁମର କାମ ଆରମ୍ଭ କର | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଲୋଗୋ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ପରିବେଶ ଦେଖାଯିବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ରୁଟିନ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢୁଥିବା ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ପରିମାଣ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପାଇ ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏଥି ସହିତ, ସେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ଆଜି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *