Sunday, November 28, 2021
saniiiii

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହେବେ କୋଟିପତି । ଶନି ଦଶାରୁ ମୁକ୍ତି …

FACT

ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଆଜି ଭଗବାନ ଗଣେଶ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ମାନସିକତା ସହିତ ଆଚରଣ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ। ଆଇନଗତ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଦୁଷ୍ଟ ହେତୁ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ବଡ଼ କାରବାର କରିବେ। କନ୍ୟା ରାଶି ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇ। ଆପଣ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ। ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବ।

ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ନହେବା ହେତୁ ଆପଣ ନିରାଶ ହେବେ | ଧନୁ ରାଶି ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ନିକଟତର ସୁଖ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଅଦ୍ଭୁତ ଏବଂ ଅନୈତିକ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବେ କିମ୍ବା ପରିବାର ସହିତ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବେ ଏବଂ ସୁଖରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ତୁଳା ରାଶି ଆଜି ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସିଷ୍ଟମ୍ ଉନ୍ନତି କରିବ।

ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ ହେବ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବ। କେତେକ ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି। ଶୀଘ୍ର କାମ ନଷ୍ଟ କରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷଣରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମିଥୁନ ରାଶି ଆଜି ସମ୍ମାନ ଓ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ। ତେଣୁ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୌଶଳ ସହିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସମ୍ଭବ। ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମେ ପୁରସ୍କାର ପାଇବ।

singh

ସିଂହ ରାଶି ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଯଦି ଜ୍ଞାନୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡିକ ସହିତ ଲଢ଼ିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଚିନ୍ତିତ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ମନ୍ଦରୁ ରକ୍ଷା କରିବ। ତୁମର ଆଚରଣ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ତୁମକୁ ଅସୁସ୍ଥ କରିବ। ବୃଷ ରାଶି ଆଜି ତୁମର କାମ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କମ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟାପକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ ଆପଣ ସମାଜରେ ଏକ ଅଗ୍ରୀମ ପଦ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

 

ମିନ ରାଶି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ପଡିବ ତୁମେ ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି କିଛି ଲୁକ୍କାୟିତ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ। ଚାକିରିରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଥାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ।

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *