rasi

ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରା-ଶି ଉପରେ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ, ୯ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ବବାହିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂଆ ଡିଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶୁଭ ସମୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କର | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ଆସିବ | ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରର ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଜାଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ବୃଷ (ବୃଷ) : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ। ଚତୁର କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳତା ଉତ୍ସାହକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମିଥୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଏବଂ ଶୁଭ ଅଟେ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ, ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନଟ କର ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ତାହା କର ନାହିଁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଏକ ମିଶ୍ରଣ ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରର ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର, ତୁମ ସହିତ ରହୁଥିବା କିଛି ଲୋକ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆଧିପତ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କାମକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ, ତେଣୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ | ଭଲ ସୁଯୋଗ ତୁମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିଲେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ରୋଜଗାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | ଆଜି, ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ନ ପାଇ ତୁମର ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଟଙ୍କା ପାଇବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ, କିନ୍ତୁ ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବ | ସତେଜ ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରାଯିବ | ଦୁଷ୍କର୍ମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିପାରିବ | ତୁମର ଯେତେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଅଛି, ତାହା ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବ | ପାରମ୍ପାରିକ ଭାବରେ ତୁମର ଜମା ବିନିଯୋଗ କଲେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ମଜା ଦିନକୁ ଖୁସି କରିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଯେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ। ଯଦି ତୁମର ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର, ତେବେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କର ନାହିଁ | ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ବିତର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ଏକ ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରମାଣ କରିବ | ଦିନର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା କର | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ପୋଷ୍ଟ ଖ୍ୟାତିର ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ଆଶା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ଅତି ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବଢିବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭ୍ରମଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମନୋବଳ ଯୋଗୁଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ନାହିଁ | ସଫଳତା ହେଉଛି ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମଷ୍ଟି | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ପତିଙ୍କୁ ଘେରି ରହିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଅଧିକ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତତା ତୁମକୁ କ୍ଳାନ୍ତ କରିପାରେ | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଘରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଛି ଛୋଟ ରୋଗ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିଆସୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *