rasi

11 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : କେବଳ ପରିବାର ପାଇଁ ନୁହେଁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା କୁହନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିଛି ବଡ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କର | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟର ସମନ୍ୱୟ ଆପଣଙ୍କ ଦୁଃଖ ଦୂର କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଇର୍ସା ସକ୍ରିୟତା ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | କାହାର ମତ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ନକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭୁଲକୁ କ୍ଷମା କର ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଜି ବଡ଼ ଭାଇ ସହିତ ବିବାଦ ବା ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମ ଭିତରେ ଇଗୋ-ସମୃଦ୍ଧ ଭାବନା ନହେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆଜି ଆପଣ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଆୟର ଏକ ନୂତନ ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଏ | ବୃଥା ଚିନ୍ତା ହେତୁ, ମନରେ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବଢିବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଧ୍ୟାନ ହଟାଯିବ | ଅର୍ଥନୀତି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଦୁଷ୍କର୍ମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଲୋନ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | କ କୌଣସି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସୀମିତ କରିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ କିମ୍ବା ଦୁଃଖର ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି: ଆଜି ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଲେଖା ଏବଂ ଅଭ୍ୟାସରେ ଏକାଗ୍ରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନୁକୂଳ ନଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶୀଘ୍ର ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯିବ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଯଦି କେହି ଟଙ୍କା ମାଗନ୍ତି, ତେବେ କେବଳ ଏହାର ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ପରୀକ୍ଷା କରି ଟଙ୍କା ଦିଅ | ଅନ୍ୟଥା, ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶକ୍ତିକୁ ବ୍ୟର୍ଥ ଚିନ୍ତାରେ ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏହାକୁ ସକରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରଖ, ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ବୁଝାମଣା ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ତୁମକୁ ପ୍ରଗତି ଏବଂ ସଫଳତାର ପଥରେ ନେଇଯିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ମନେ ରଖିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମେ ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ସହିତ କଥା ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ତେଜିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅନ୍ୟର ପରାମର୍ଶକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅ ନାହିଁ ଯେ ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ | ତୁମର ବିବେକ ଶୁଣ। ତୁମର ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ସମଗ୍ର ଦିନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅଯଥା ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ରହିବ | ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ସୁସଂଗଠିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପ୍ରତିବନ୍ଧକଗୁଡିକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଦୂର ହେବା ପରି ଦେଖାଯିବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଅତି ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଭୁଲ ଡାଏଟ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ବିବାଦ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ | ଅଭିଳାଷ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ତୁମେ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ କାମ କରିବାର ଉପାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆତା ଆଣିବାକୁ ପଡିବ | ସମୟ ସହିତ ଅବନତି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କର ନାହିଁ | ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ ନାହିଁ, ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ତୁମର କାମକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କର | ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଜିଦ୍ଖୋର ହୁଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ ଜୀବନ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ ଯେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବ୍ୟାଘାତ ନଥାଏ | ସଂପର୍କରେ ମଧୁର ହୁଅ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ରାଜ୍ୟ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ଚାକିରିରେ ଅଧସ୍ତନମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଆପଣ କ’ଣ କରିପାରିବେ ତାହା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଯାହା କାହାର ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିବ | ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ହାତ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ | ଏକ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନାରେ କୌଣସି ହାତ ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତେଣୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କରିବାକୁ ହେବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଜାରି ରହେ ତେବେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର, ଅସୁବିଧା ସୁଯୋଗରେ ପରିଣତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ବ୍ୟବହାରରେ ବିଶେଷ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଭିଜ୍ଞ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପିସ୍ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦ୍ୱାରା ବାଧା ସମ୍ଭବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବିରକ୍ତ, ତେବେ ତୁମେ ଆଗ୍ରହୀ କାମ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅ | ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହେବ | ଆଜି, ବହୁତ ହୃଦୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *