rasi

14 ଅଗଷ୍ଟ 2021, ଆଜିର ରାଶିଫଳ,କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି 6 ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର |

RASIPHALA

ମେଷ : ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଦିନସାରା ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯତ୍ନ ବାସନ ଆବଶ୍ୟକ | ସମ୍ପତ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶୁଭ ଦିନ | କ୍ଷେତ୍ର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ | ମା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠ ହେବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କ୍ଷେତ୍ରର ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସକାଳେ ଉଠିବା ପରେ, ମାତା ପୃଥିବୀକୁ ସ୍ପର୍ଶ କର ଏବଂ ପ୍ରଣାମ କର, ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ସାକ୍ଷାତ ସମ୍ଭବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୁରୁଣା ଖୁସି ସ୍ମୃତି ପୁଣି ସତେଜ ହେବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଏକ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ମହିଳାମାନେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ କିଣିବେ | କିଛି ନୂତନ ସନ୍ଦେହ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତୁ | ଅସୁସ୍ଥତା ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ରହିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରର ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ କାମକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଲଭମେଟଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଚିନ୍ତାର ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ସାହସ ଏବଂ ବୀରତ୍ୱ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ପରି ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଯୋଗର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ବୈଦିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଜୀବନ ଅଭିଜ୍ଞତାରେ କେହି ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ହେଉଛି | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିବ, ସେମାନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆତ୍ମ-ବୃଦ୍ଧି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନେକ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିବେ | କାମରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଉପର ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ତୁମେ ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଦିଗ ବଦଳାଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବକ୍ତବ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଦିନଟି ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାଧାରଣ ପ୍ରକାରର ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ଏବଂ ଘରୋଇ ଏବଂ କାମି ରୋଗରେ ଉନ୍ନତି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ ଜୀବନର ନୂତନ ଦ୍ୱିତ୍ୱl ଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବେ | ଚିନ୍ତା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢେଇବ

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ରୋଷେଇ ଅଭ୍ୟାସରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଯାନର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ସକରାତ୍ମକ ଭାବିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅବାଞ୍ଛିତ ସମ୍ପର୍କ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଅଯୁକ୍ତିକ ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କାନ୍ଥ ପରି ଛିଡା ହୋଇଛି | ଆପଣ ଆଖି କିମ୍ବା ଦାନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଆରାମ ପାଇବେ | ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆତ୍ମ ପରାଜୟରୁ କିଛି ଶିକ୍ଷା ଶିଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଟିକିଏ ସାହସ କରି ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସହଜରେ ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଆଜି ଆମକୁ ବୈଦିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଅର୍ଥ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ବାହାରେ କିଛି ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହେବ |

କୁମ୍ଭ, ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ କାହାକୁ ବିସ୍ମିତ କରି ସାମାଜିକ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରି ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟର ଟେନସନ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାନ୍ତୁ, ଘରର ସୁଖ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦ୍ୱାରା କିଛି ପ୍ରଭାବିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶବ୍ଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଋଣ ନେବାରେ ଯେତେ ଯତ୍ନବାନ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ରହିବ | ପରିବାରର ହସ ଏବଂ ପରିହାସ ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *