rasi

14 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ଆଜିର ରାଶିଫଳ -କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି 6 ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ମଙ୍ଗଳ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିପାରିବେ | ଏହା ଟିକିଏ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେ କୌଣସି ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କର | ଅବାଞ୍ଛିତ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଆପଣ ଅନିଦ୍ରା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ଆଜି ତୁମର ନିକଟ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ଆଶା କର ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ପରିଚୟ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିବ ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ, ସଫଳତାର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜିର ଦାୟିତ୍ୱ ଆସନ୍ତାକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଏତେ ବିବ୍ରତ ହେବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଭାବନା ପ୍ରତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ତୁମର ସମୟ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଅଧିକ ଖୁସି ହେବ | ସମୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | କିଛି ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ନୁହେଁ। ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ କିଛି ନିରାଶା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଏ, ତେବେ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ ବହୁତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତୁ | ତୁମର ବିବେକ ଶୁଣିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ |

ସିଂହ ରାଶି : କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହେବା ସମ୍ଭବ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ଧର୍ମ ରହିବ | ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଉଭୟ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏତେ ବୁଡି ଯାଅ ନାହିଁ ଯେ ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କର | ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ପାଣି ଦିଅନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ନିର୍ଣ୍ଣୟ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆଜି ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବୁଡ଼ିଯିବା ଠାରୁ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଖବର ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମନ ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ରହିବ, ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ବ୍ୟବସାୟିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | କେତେକ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେତୁ କିଛି ଯୋଜନା ବିରକ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜିର ଦିନର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ କୃପା ଦ୍ୱାରା ଦୂର ହେବ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ ହେଉଛି ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଆୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମଷ୍ଟି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର, ନଚେତ୍ ପରିବାରରେ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଏକ ଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଚିହ୍ନଟ କରନ୍ତୁ | ଯଦି କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ଏହାକୁ ପାଳନ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଘରର ପରିବେଶ କିଛି ଅଲଗା ହେବ | ଜଣେ ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କିମ୍ବା ଅବମାନନା କରିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାର ଭାବନା ମନରେ ଦୁଃଖ ବଢାଇବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କର | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତାମତ ଶୁଣିବାକୁ ଏବଂ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କରାଯାଉଛି | ଆପଣ ସକାଳରୁ ସତେଜତା ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଏକ ଭଲ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ ଜୀବନକୁ ସୁସଂଗଠିତ କରିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଲେଖକ, କାରିଗର, କଳାକାରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗର ବିପଦକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ଭାଗଦୁରଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ରହିବ। ଏକ ନମ୍ର ଆଚରଣ ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ଅହଂକାରର ଭାବନା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି – ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ରହିବ | ବୌଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ତୁମେ ସେହି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମର ଜୀବନର ପଥ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କର | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *