Monday, October 18, 2021
sa

ଏହି ମାସରେ ଶନି ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଲୋକ ସା-ବ-ଧା-ନ ହେବା ଉଚିତ୍, ଏହି ଉପାୟ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ଭଗବାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ ରାଶି ଉପରେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ଛାୟା ଅଛି, ଗୋଟିଏ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଶୁଭ ଅଟେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ନିଷ୍ଠୁର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଶନି ଦେବଙ୍କ ଗତିବିଧିରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସେ, ତେବେ ଏହା ସିଧାସଳଖ ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ଓଲଟା ଗତି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହଁ, ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଶନି ଏହାର ଅତ୍ୟଧିକ ଗତିରେ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହାର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଭାବ ମୁଖ୍ୟତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଶନିଙ୍କ କୃପା ଚାଲିଥିବା ତିନୋଟି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ ଯଦି ଆପଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବଗତ ନୁହଁନ୍ତି ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଏହି ସମୟରେ ଶନିଙ୍କ କୃପା ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭରେ ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି ଖରାପ ବଚାଲିଥାଏ |

dhanu

ଏହି ରାଶିର ଆଦୌ ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶନି ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ଉଚିତ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଶନି ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳରେ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଶନିଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯେଉଁମାନେ ଶନିଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତାବ୍ଦୀ କିମ୍ବା ମହାଦଶାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୀଡ଼ିତ ଏବଂ ଯାହାର ଗ୍ରହ ଶନି ସେମାନଙ୍କର ରାଶିରେ ଦୁର୍ବଳ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି |

ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ବିଶେଷ ଉପାୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତି ଶନିଙ୍କ କ୍ରୋଧିତ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ ଏଥିପାଇଁ ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏହି ଉପାୟଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବ୍ୟକ୍ତି ହନୁମାନଙ୍କୁ ଏବଂ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ୍ |

ସୋରିଷ ତେଲର ପ୍ରଦୀପକୁ ଗଛ ତଳେ ଜଳାଇବା ଉଚିତ୍ |ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଶନିବାର ଦିନ କଳା ତେଲ, କଳା ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ ଆମିଷଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ମଦ୍ୟପାନକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାଣି ଦିଅନ୍ତୁ |

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *