hd

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କର ଇଏ ହଉଛନ୍ତି ଖୁବସୁରତ ସ୍ତ୍ରୀ ।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଛି କଳାକାର ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଲୁକ ପାଇବାକୁ ପାଗଳ କ୍ୱଚିତ୍ କେହି ଜାଣିଥିବେ ଯେ କିଛି ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବି ବିବାହିତ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ସେମାନଙ୍କର ପତ୍ନୀମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, ସେମାନଙ୍କର ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରେ।

ପ୍ରଥମେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମୁକେଶ ରୁଷି ଉଭୟ ବଲିଉଡ ଏବଂ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମୁକେଶ ଋଷି ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି ସେ ବଡ ସୁପର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବିଛାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ମୁକେଶ ଆଇଷିଙ୍କୁ ୬୩ ବର୍ଷ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ କେଶାନି ଆଇସି ଯିଏ କି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ଦ୍ୱିତୀୟରେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମ ସିଙ୍ଗହମ୍ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଆଉ ମୂର୍ଖ ନୁହଁନ୍ତି, ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଦକ୍ଷିଣର ଜଣେ ବଡ ତାରକା ଭାବରେ ପରିଗଣିତ, ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ସୁପର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କୁ 55 ବର୍ଷ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ପନି ଭର୍ମା ଏବଂ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପନି ଭର୍ମା ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ।

sd

ତୃତୀୟରେ କବୀର ବେଦୀ ଅଭିନେତା କବୀର ବେଦୀ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଯିଏକି ବଲିଉଡର ଜଣେ ମହାନ ଅଭିନେତା ତଥା ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ କବୀର ବେଦୀ 1971 ମସିହାରେ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ତୁଲାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ପାଗଳ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଉପସ୍ଥିତ।

କବୀର ବେଦୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ପରଭେନ ଦୁସଞ୍ଜ, ଯାହାଙ୍କୁ ସେ ୨୦୧୬ ମସିହାରେରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ପାର୍ବିନ କବୀର ବେଦୀଙ୍କଠାରୁ ୨୯ ବର୍ଷ ସାନ ତାପରେ ନିକିଟିନ୍ ନିକଟରେ ନିକିତିନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତିକା ସେଙ୍ଗରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ନିକିତିନ ଧୀର ହେଉଛନ୍ତି ପଙ୍କଜ ଧୀରଙ୍କ ପୁଅ। ନିକିତିନ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ଡବାଙ୍ଗ 2 ଭଳି ବଡ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଛନ୍ତି, ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ। |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *