rasi

୧୮ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ – କାଲି ଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ରହିବ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଆପଣ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନଙ୍କୁ ଉତଥାନ ପତନ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ । ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ଦୃଢ ରଖିବ । ଆପଣ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏକତ୍ର କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକରେ ଜମିବାଡି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ । ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକରେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହେବାର ଅଛି । ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବଡ଼ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କାମ କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ନୂତନତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି, କନ୍ୟା ରାଶି ୍ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ, ତେଣୁ ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ । କଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ । ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସାଉଠା ଜାରି ରହିବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି, ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଛି । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ । ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରିବେ । ସହଭାଗୀତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶିର ମନରେ ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କଥା ଜାରି ରହିବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ତୁମେ ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖ । ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ । ପତି-ପତ୍ନୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀକୁ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ପୁରୁଣା ଭୁଲଗୁଡ଼ିକ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ରହିଲା । ସଫଳତାର ଅନେକ ପଥ ମିଳିପାରିବ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ । ଆପଣ ଅଫିସ୍ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ ।

dhanu

ମକର ରାଶି-ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ । ଏକ ବଡ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ । ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ । ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ । ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ । ଜମି ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଏକତ୍ର ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆଜି, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରେ । ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ । କେହି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *