rasi

୧୯ ଅଗଷ୍ଟ ବୁଧବାର ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସଂମ୍ପର୍କ ରହିବାର୍ ଅଛି , ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବେ , ଯାତ୍ରାରେ ଟିକିଏ ସାବଧନତା ରଖନ୍ତୁ , ପରିଶ୍ରମରୁ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉର୍ଜାର ସ୍ତର ଭଲ ରହିବ , ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରେସର୍ ପକାଇବେ , ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର ଦିନ ହେବାର ଅଛି , ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ବଡ ବୟସ୍କ ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କେଉଁ ପାର୍କକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି , ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ କଥାକୁ ରଖିପାରିବେ ।

ବୃଷ ରାଶି : ସଂନ୍ତାନ ପକ୍ଷ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ , ନିଜ ଭିତରି ଶକ୍ତିକୁ ଚିହ୍ନନ୍ତୁ , ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସମୟ ଅନୁକୁଳ ନାହିଁ , ଫାଲତୁ ଚିନ୍ତା ଡର ବି ରହିବ , ଚାକିରି ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ ହେଉଛି , ବେପାରୀଙ୍କୁ ବେପାରରେ ବହୁତ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିବ , କେଉଁ ଖାସ୍ କାମ ପୁରା ହେବାର ଆଶା ଅଛି , ଆଜି ଚିନ୍ତାରେ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆଜି କେଉଂ କାମରେ ମାତ ପିତାଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଇଦାଦାୟକ ରହିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମର ମାମଲାରେ ଆସୁଥିବା ସବୁପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ , ବାଦ ବିବାଦରୁ ଦୁରତା ରଖନ୍ତୁ , ବ୍ୟବସାୟିକ ରୁପରେ ସକ୍ରିୟ ଓ ସତର୍କ ରହିବେ , କେଉଁ ଭୁଲ୍ କାରଣରୁ ବସ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଗି ପାରନ୍ତି , ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାରି ପଟୁ ଖୁସି ଦେଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କୁ ପଇସାର ମାମଲାରେ ସାବଧାନ ଓ ସଜାଗ୍ ରହିବାକୁ ହେବ , ନହେଲେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି , ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଦାନା ଖୁଆନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁବ୍ ଉନ୍ନତି କରିବେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି  : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଉନ୍ନତିର ଆଶା ଅଛି , କେଉଁ ଖାସ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ସହ୍ ଆପଣଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଫାଇଦାରେ ରହିବେ , କିଛି ଆଇନଗତ ମାମଲାରେ ହଇରାଣ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଘରେ କେଉଁ ଅତିଥିର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ , ପ୍ରୋପଟି ମାମଲାରେ ଫାଇଦା ହେବ , ବନ୍ଧୁ ଓ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ , ଯିଏକି ପୁରା ସହଯୋଗ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ଜଲଦି ହିଁ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ , ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରୁ ଆପଣ ବଡରୁ ବଡ ଅସୁବିଧା ସହଜରେ ଦୁର କରିପାରିବେ , ପୁରୁଣା ନିବେଶରେ କ୍ଷତି ଆସିପାରେ , ନିଜ ସହ ଭବ୍ୟ ଆୟୋଜନରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କ ପାଖ ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ସହ ବିବାଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି , ଜାଗା ବାଡି ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମାମଲା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହୋଇପାରିବ , ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛା ପୁରା କରିବାରେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମାମଲାରେ ସବୁ କିଛି ଭଲ ରହିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିରେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା ରହିବ , ଶତ୍ରୁ ହାନି ପହଞ୍ଚାଇବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ବିଦେଶ ସଂମ୍ପର୍କରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ବିଜନେସ୍ ରେ ଭୁଲ୍ ଫଇସଲା ନେଇପାରନ୍ତି , ଏହି ସବୁ କୁ ନେଇ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ହେବ କି କାହା ସହ ବି ସଂମ୍ପର୍କ ଖରାପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କୁ ମୁଡ୍ ଭଲ ରଖିବାର ଅଛି , ଏଥିରେ ଘରର ମାହୋଲ୍ ବି ଭଲ ରହିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହୋଇ ରହିବେ , ଚିନ୍ତାରେ ପଡିପାରନ୍ତି , କେଉଁ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ , ଲମ୍ବା ରୋଗରେ ପଡିଥିବାରୁ ତାହା ଆଜି ସୁସ୍ଥ୍ୟ ହୋଇଯିବ , ନବିନ ପଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବା ସଂମ୍ଭବ ଅଛି , ଆଜି ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ଏକ ଅଲଗା ପରିଚୟ ମିଳିବ , ସୁର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଝିବିଚାରି କରନ୍ତୁ , ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ  |

ବିଛା ରାଶି ; ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , ଚାକିରିରେ ଅଫିସରଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ , ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ମିଳିବ , ସବୁଦିନର କାମରୁ ଅସୁବିଧା ରହିବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିପାରେ , ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ , ଆଜି କାହାକୁ ଉଧାର ଦେବାରେ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , କେତେ ବି ପାଖରେ ଥାନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି , ସହଯୋଗୀଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରାପ୍ତି କରିପାରିବେ , ମନ୍ଦିରରେ ଗୁଡ ଭୋଗ ଦାନ କରନ୍ତୁ , ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ , ଆଜିଠୁ ଆପଣଙ୍କ ନୁଆ ଯୋଜନା ଯୋଡି ହେବାର ମଉକା ମିଳିବ , ଆପଣଙ୍କ ଉନ୍ନତିରେ ଭୁମିକା ନିଭାଇବ , ପରିବାରର ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବାତାବରଣ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ କେଉଁ ପାଖ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିପାରନ୍ତି , ବ୍ୟସ୍ତତା ଯୋଗୁଁ ଚିଡଚିଡା ଲାଗିପାରେ , କେଉଁ ପୁରୁଣା ଜାମେଲାରେ ପଡିବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ରୁହନ୍ତୁ , ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କର୍ କପଡା ବେପାର ଅଛି , ତାଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ ।

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ହେବ , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ , ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ , ବ୍ୟର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ , ନିରାଶା ଆସିପାରେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଖୁସିଖବର ମିଳିପାରେ , ସମାଜରେ ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବହୁତ ବଢିବ , ଆପଣଙ୍କ ଅଧିନସ୍ଥ ସହଯୋଗୀଙ୍କର ସମର୍ଥନ ମିଳିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କଥାକୁ ଭୁଲ୍ ଅର୍ଥ ବାହାର କରାଯାଇପାରେ , ନିଜ ଇରାଦାକୁ ସଫା ଭାବେ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି ; ଆପଣଙ୍କ ବିତ୍ତିୟ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ପରିବାର ସହ ସାଥିରେ ରହିବେ , ପୁରୁଣା ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ , କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି , ସନ୍ତାନର ତରଫରୁ ଖୁସି ଖବର ଆସିପାରେ , ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠାର ବଢୋତୋରି ହେବ , ବେବସାୟିକ ସନ୍ଦର୍ଭରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ବିଗାଡିବା ଚେଷ୍ଟା ରହିପାରେ , ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ , ଶିକ୍ଷଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଲୋକେ ନୁଆ ଅବସର ପାଇପାରିବେ ,

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ , ଚାକିରିପେଶା ଜାତକରେ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଆସିପାରେ , ପରିବାର ସହ୍ ମିଷ୍ଟାନ୍ ଭୋଜନର ଆନନ୍ଦ ନେବେ , ନୁଆ ମିତ୍ର କରିବେ , ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଉପଦେଶରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ , ଅପିସ୍ ରେ କେଉଁ କାମର୍ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆଜି ଶେଷ ହେବ , ପ୍ରତିନ୍ଧ୍ୱନ୍ଦୀ ଗତିବିଧି ବଢିବ,  କିନ୍ତୁ କିଛି କରିପାରିବେ ନାହିଁ କ୍ୟାରିୟରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଅବସର ମିଳିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *