rasi

୨୧ ଅଗଷ୍ଟ ଶନିବାର ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ – ଶନିଙ୍କ କୃପାରୁ କାଲିଠାରୁ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅତି ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସହଜ ହେବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଗଣେଶ ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣ ସମୁଦାୟ ବିଷୟରେ ରେଫରେନ୍ସ ଅଛି | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବୌଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଚିନ୍ତା ବିନିମୟ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ |

 

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ତିକ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ଅଟକି ଯାଇଛି ତେବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପବଢ଼ୁଥିବାରୁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମର ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ କିଛି ରହିବ ନାହିଁ |

 

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ବିଶେଷତ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଘରର ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେହି ବିଷୟରେ ଜ୍ଞାନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

 

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଆଶା ଉପରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ, ଅର୍ଥ ଏବଂ ଆଇନ ସହ ଜଡିତ ଭଲ ପଦକ୍ଷେପ ଏବଂ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ପାଇବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଅନେକ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଗୁପ୍ତରେ ଆପଣ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଯାହା ବି କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଯାହା ଶିଖିଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଶୁଣିଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଆଜି ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା କରନ୍ତୁ |

 

ସିଂହ : ଆଜି, ତୁମର ମନୋବଳ ଦିନସାରା ଭଲ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ତୁମେ ଦୁହେଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯାଅ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ପରସ୍ପର ସହିତ କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଜିନିଷଗୁଡିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଆଜି, ଆପଣ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବେ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଏକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘଟଣାର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

 

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଃଖର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମର ଆଶା ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବ | କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଅଧିକ ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ କେବଳ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କିଛି ସାଥୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

 

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତତା ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଆଜି ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସହାୟକ ହେବେ | ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ |

 

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଆଜି ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ଶେଷ ହେବ | ଭଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଅବସ୍ଥା ହେତୁ ତୁମେ ମିଠା କଥା କହି ତୁମର କାମ ଶେଷ କରିପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଯୋଜନା କର ଏବଂ କାମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତିର କିଛି ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ତୁମେ ପ୍ରାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ |

 

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ, କେବଳ ଟିକିଏ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ କିଛି ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦେଖାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି।

 

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭଲ କାମ କରିବା ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ | ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ନୁହେଁ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

 

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର, ଶୀଘ୍ର, କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କାମ ସରିଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନୂଆ ଜିନିଷ ଆସିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧନ ଲାଭ ହେଉଛି |

 

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର ଏବଂ ସମୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | କିଛି ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ହଠାତ୍ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ସମୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଅନେକ ଯୋଜନା ରହିବ | ଯଦି କେହି ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ଶାନ୍ତ ରୁହ | ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରିବେ | ଜମି କିମ୍ବା ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ସବୁ ଦିଗରୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *