rasi

୨୩ ଅଗଷ୍ଟ ସୋମବାର ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ :ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସୁଯୋଗ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ଏକରୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ ଏବଂ ସମୟର ଅଭାବ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ଆୟର ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ନିକଟସ୍ଥ କିଛି ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

 

ବୃଷ ରାଶି :ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପରିବାର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅସ୍ଥିର ରହିବ |

 

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଶକ୍ତି ପ୍ରତି ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟରର ଆଶା ବଢେଇବା ପାଇଁ ତୁମକୁ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ କରିବାକୁ ପଡିବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ପୋଷାକ ପ୍ରତି ଧାରା ବଢିପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟର ଅତି ନିକଟ ଅଟନ୍ତି | ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

 

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢେଇବାକୁ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | କେବଳ ଚିନ୍ତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେକଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଡିତ ବୋଲି ଭାବନ୍ତୁ | କାମ ଅଭାବରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ |

 

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ | ଚାକିରି ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଘରୋଇ ସ୍ତରରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏହି ଦିନଟି ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିବ, କାରଣ ତୁମର ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ବନ୍ଧନ ଦୃଢ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ସାମାନ୍ୟ ବଢେଇବ

 

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗାଯୋଗ ସହିତ, ଯଦି ଏହା ଥାଏ, ଏହା ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ନେଇପାରେ | ଆପଣ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ତୁମର ହୃଦୟ ଶୁଣ | ନିଜକୁ ଦୃଢ ରଖନ୍ତୁ, କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବିଚାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |

 

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ତଥାପି ବୃତ୍ତିଗତ କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗମ୍ଭୀର ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅଧିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର |

 

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନାମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ବିବାହ କିମ୍ବା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ଶୁଭ ଘଟଣା ପରିବାରରେ ହୋଇପାରେ | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

 

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଆହ୍ୱାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଗାଇ କୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ପିଲାମାନେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ, ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଏହା ପ୍ରଗତିର ଦିନ | ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ |

 

ମକର ରାଶି :ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ | ଆଜି କିଛି ନୂତନ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ବାରମ୍ବାର ପାର୍ଥକ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ, ତେଣୁ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ଏକ ଦୃଢ ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହେବ | ଏହାକୁ ନିଜେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଜି ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଦମ୍ପତିମାନେ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିବେ |

 

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଡା ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବ | ସମାଜରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପୁରା ଦିନ ଶୁଭ ହେବ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୁଭ ଲାଭ ପାଇବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନର ଏକ ଅଭିଜ୍ଞତା ରହିବ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ |

 

ମୀନ ରାଶି :ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ ବାପା ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ତୁମ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମୟ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *