rasi

୨୪ ଅଗଷ୍ଟ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ – ମା’ମଙ୍ଗଳା ଙ୍କ କୃପାରୁ କେମିତି କଟିବ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ବିରକ୍ତିକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଅଲଗା କିଛି ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇ ପାରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଅପବ୍ୟବହାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରାର ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ |

ବୃଷ : ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହକୁ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିଗରେ ରଖି ତୁମର ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହା ସହିତ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତ ରୁଟିନ୍ ରୁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କର | କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ |

ମିଥୁନ : ଆପଣ ଦିନସାରା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିସ୍ଥିତିରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅତୀତକୁ ଭୁଲିଯାଅ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିଚିତଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | ଆଜି କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଶବ୍ଦର ଭୁଲ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରନ୍ତି, ଏହା ଏକ ବିବାଦର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତାମାନେ ହୁଏତ କିଛି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

mithun

କର୍କଟ : ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀ ବିନା ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଫଳାଫଳଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : କିଛି ଜିନିଷ ସହିତ ଜଡିତ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନାର ଅଭାବ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ, ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଭାରୀ ବସ୍ତୁକୁ ଉଠାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମଧୁର କଥା କହି ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ମନରେ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଦେବ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାମ ଜାରି ରଖିବେ, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ମନରେ ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ | ଏକ କାର୍ନିଭାଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଗୋଟିଏ ପଟେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମାନ ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ ବେକାର, ସେମାନେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରକାର ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ | ଏହା ସହିତ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଗମ୍ଭୀର ହେବେ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇବ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବଢିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଘର ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ୍ ମନେରଖନ୍ତୁ | ଦୃଶ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ନିଜକୁ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଋଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ପ୍ରକୃତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମ ଖାଦ୍ୟରେ କିଛି ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମନରେ ଅଳସୁଆ ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ରହିବ | ଅଧିକ ବିତର୍କରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ-ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦି ପ୍ରତି କୌଣସି ଆଗ୍ରହ ରହିବ ନାହିଁ | ଆଜି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବିତର୍କ ଏବଂ ଆଲୋଚନାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ପୂଜାପାଠରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ପରିବାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନ୍ୟର ଆଗମନ ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣ ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନଜର ରଖ | ଯୋଜନା ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆଜି କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାସସ୍ଥାନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *