Sunday, May 22, 2022
hanuman

ଏହି 4 ଟି କାମ କରନ୍ତୁ ଅସୁବିଧା ସବୁବେଳେ ଦୂରରେ ରହିଥାଏ ।

FACT

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ଅପାର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ | ଏହି 4 ଟି କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ତୁମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି 4 ଟି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ। ଏହି ଉପାୟ କରନ୍ତୁ ଅସୁବିଧା ସବୁବେଳେ ଦୂରରେ ରହିବ ଏବଂ ଜୀବନରେ ଅପାର ସଫଳତା ଏବଂ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଦୈନିକ ହନୁମାନ ଚାଲିସା ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହନୁମାନ ଚାଲିସା ପଢ଼ନ୍ତି |

ତେବେ ହନୁମାନଙ୍କର ଅନୁଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତି। ତୁମେ ଜୀବନରେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ତୁମର ପାପୁଲି ଦେଖିବା ଉଚିତ୍। ଆପଣ ସକାଳୁ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଖଜୁରୀ ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। କାରଣ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖଜୁରି ଗଛରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ରାତିସାରା ଶୋଇବା ଆମ ପାପୁଲିରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଜମା କରିଥାଏଯେତେବେଳେ ଆମେ ସକାଳେ ଉଠିବା, ଖଜୁରୀକୁ ଦେଖିବା |

hanu1

ଆମ ଆଖି ସେହି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଶୋଷଣ କରେ। ଏହା ଆମ ଦିନକୁ ଭଲରେ ଗତି କରେ। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମାତାଙ୍କ ଛବି ଘରେ ସ୍ଥାପିତ ହେବା ଜରୁରୀ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଚିତ୍ର ରହିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏହା ସହିତ, ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଘରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ତୁମ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗେ |

ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ। ପିତାମାତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ପିତାମାତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଉଚିତ୍। କାରଣ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

 

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *