rasi

26 ଅଗଷ୍ଟ ଗୁରୁବାର 2021 ରାଶିଫଳ – ମା’ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଗଣେଶଜୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ସହିତ ସୁସ୍ଥ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ତୁମ ଉପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଜୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ଆଶା କରାଯାଏ | ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଭ୍ରମଣରୁ ଲାଭ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଗଣେଶ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଅନେକ ଲାଭ ହେତୁ ତୁମର ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ଶିଶୁଙ୍କଠାରୁ ଲାଭଜନକ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ବିବାହ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇପାରେ | ତୁମେ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବ | ଧନ, ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ହେବ | ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ବଦଳାଇବ ଭଗବାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ | ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆଧିପତ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପଦୋନ୍ନତିର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦ୍ୱାରା ଅନୁଭୂତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ |

ସିଂହ : ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଦିନକୁ ଧାର୍ମିକ ଧାରାରେ ବିତାଇବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଏହା ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ | ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚାପ ଏବଂ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଏକପାଖିଆ ସଂଲଗ୍ନତା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ହୃଦଘାତ ଆଣିବ | ସ୍ୱପ୍ନରେ ସମୟ ବିତାଇବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ, ଭୟ କର ନାହିଁ ଯେ ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର କାମ କରିବେ |

kanya

ବିଛା : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତି ଆକସ୍ମିକ ଲାଭ କିମ୍ବା ବେଟିଂ ଦ୍ୱାରା ଦୃଢ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ | ତୁମର ସାଥୀଙ୍କୁ ତୁମର ଯୋଜନା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିବାକୁ ମନାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଲାଭ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଷ୍ଟକ୍ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ହେତୁ ଆପଣ ଉଦାସ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ହୃଦୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରି ତୁମେ ହାଲୁକା ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ଅନୁଭବ କରିବ | ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ରହଣି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ଅନେକ ଉତ୍ସରୁ ଆର୍ଥିକ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ, ପରିବାରରେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଗମନ ଉତ୍ସବ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କାମର ଚାପ ସତ୍ତ୍ ତୁମର ପ୍ରିୟ ତୁମକୁ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରଭାବ ବ୍ୟବହାର କର | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଦାବି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

dhanu

 

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ମନ ଚିନ୍ତା ମୁକ୍ତ ହେବାରୁ ଆରାମ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ମଧ୍ୟ ବଢିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଆଶା କରନ୍ତୁ | ସ୍ନେହାମିଲାନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ରହିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏଥିରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ସୁସଜ୍ଜିତ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ ହେବ | ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ମିଳିପାରିବ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *