rasi

୧୦ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତଥାପି, ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆଜିର ଖର୍ଚ୍ଚ ଘରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସମସ୍ତ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, କାହାର ଶବ୍ଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ : ଆଜି ଅନେକ ଉପାୟରେ ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ଅଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ରାଶି ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଆଜି ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ | କୌଣସି ପ୍ରଦତ୍ତ କ୍ରେଡିଟ୍ ଆଜି ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଧାରଣା ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଦିନରେ ତୁମର ଇଗୋ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କାରଣ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ତୁମର କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସହଭାଗୀତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଲାଭ ଆଣିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ: କର୍କଟ ପାଇଁ ରବିବାର ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ, ଆପଣ ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ଖେଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଘରେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ନଜର ରଖ |

ସିଂହ: ସଙ୍କେତର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିରାଟ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ | ଆଜି କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାର ସଫଳତା ଆସୁଛି। ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି କିଛି ଲୋକ ବୁଧବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ସାଥୀ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତଥାପି, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଆଜି ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ଥାଇପାରେ | ପତି କିମ୍ବା ଶିଶୁର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ତୁମର ସୀମିତ ଆୟ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ତଥାପି, ଅଧିକ ରୋଜଗାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କାହା ଦ୍ୱାରା ଭ୍ରାନ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ |

ବିଛା: ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କଭାନାରେ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ମନୋଭାବ ଏବଂ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ପରିଚାଳନା କର | ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି କଥା ହେବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଜଣାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଛାତ୍ର ଏବଂ ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଗତି ଲାଭ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଯଦି ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ, ତେବେ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଟାମ୍ପରିଂ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ପାହାଡ଼ିଆ ଅଂଚଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମ୍ଭବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନଃ ଭରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଏକ ଖରାପ ଏବଂ ଜିଦ୍ଖୋର ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଆଜି ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ଦିନ କୁହାଯାଇପାରେ | ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆୟ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ତେଣୁ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ମାନସିକ କ୍ଲାନ୍ତରେ ଆପଣ ଟିକେ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଶେଷରେ ଆମେ ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ପାଇଁ ରବିବାର ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ଦିନ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନ ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *