rasi

29 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟର ମନ୍ଥରତା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା କାରବାର ଆଜି ବିଚାରାଧୀନ ରହିବ। ତୁମର ନିଜର ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରେ | ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଞ୍ଚାଇବ | ପାରିବାରିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଉପହାର କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଧନର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ନିଜ ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କର, ହୃଦୟକୁ କମ୍ ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ ହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କର ନାହିଁ ଯାହା ପାଇଁ ତୁମକୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରି ଚାପ  ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବହୁତ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଚାକିରି ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧର୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମର ସମର୍ପଣର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ତୁ ଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ଖରାପ ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଏହି ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ, ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ସର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ନ୍ୟସ୍ତ ଆଗ୍ରହ ହେତୁ ଆପଣ କାହାକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ନିରାଶାଜନକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆସିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଅର୍ଥର ଲାଭ ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ, କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିବା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବିକାଶ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ପୁରା ଶରୀର ସହିତ ଥକ୍କା ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଶିଶୁର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ, ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣରେ ଅନୁକୂଳ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୀକ୍ଷିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ସାଧାରଣ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବୋକା ବନାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆରମ୍ଭରୁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ଆଚରଣ କରିବା ଭଲ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କିମ୍ବା କାରବାର ଗଠନ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଏସୋଟେରିକ୍ ଶାସ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବିରୋଧୀମାନେ ମୁଣ୍ଡ ବଢେଇବା। ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ, କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରବାହିତ ହେବ | ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଗର୍ବିତ ରହିବେ | ଜଣେ ବାଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଗତ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆଜି ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଏକ ଉପାୟ କର | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଫିଟ୍ ରହିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ଉଦାସ ହୋଇପାରେ | ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ହେତୁ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଧରି ରଖିଛି | ତୁମେ ଅଦୃଶ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନହୁଅ, ତେବେ ଏହି ଧାରଣାଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱ ହରାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *