rasi

30 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ: ଏହି ଦିନ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମୟ ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଯୋଜନା ହେବ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ତୁମର ଉପଭାଷା ଉପରେ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ବକ୍ତବ୍ୟ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ଝଗଡା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ମନର ଉଦାସୀନତାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ତୁମ ଭିତରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ |

ବୃଷ:ଆଜି, ବୃଷର ମୂଳବାସୀ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ସଫଳତା ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି, ସେମାନେ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରିବେ | ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନେବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାନର ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଘର ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ:ଆଜି, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ବାହାର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଗୃହରେ ଛଟପଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହତାଶ ହେବା ଜିନିଷକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | କାରବାର ଏବଂ କାରବାରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

mithun

କର୍କଟ: -ଯଦି କର୍କଟ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟିକ କାରବାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାହା କରନ୍ତୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାନ୍ତି ଆସିବ | ତୁମେ ପ୍ରେମର ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ଧାରଣା କଳ୍ପନା ଧାରଣ କରିପାରେ, ଏହାକୁ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଭଲ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଭ୍ରମଣରେ ଖୁସି ହେବେ, ଯାତ୍ରାରେ ମନୋରଞ୍ଜନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଦିନରୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଘରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଗାମୀ ଦିନ ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖନ୍ତୁ, ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଚତୁରତାର ସହ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ମାନସିକ ମାନିଆ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ହୃଦୟକୁ ଦୃଢ ରଖ, କୌଣସି ଅସୁବିଧା ତୁମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ଖାଦ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିଚାର ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା: ଯଦି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ବିତର୍କ ସମୟରେ ବଦନାମ ନିଅ ନାହିଁ, ଏହାର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଉତ୍ସାହ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଭାବପ୍ରବଣତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମନୋଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରି ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ | ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥନୈତିକ ପଥ ଖୋଲିବ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | । ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ ବାହାରେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଏକାଠି ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପୁରା ଦିନ ସୁଖରେ ବିତାଇବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ଥଣ୍ଡା ରୋଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି :ଆଜି, ମକର ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା କାହାକୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ଭୁଲିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଟଙ୍କା ଫାଶରେ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଶରୀରରେ ସତେଜତା ଏବଂ ମନର ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସେଠାରେ ଛୋଟ ଭ୍ରମଣ ହେବ କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଯୋଜନା ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ କରିବାର ଦିନ, ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ:ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍, କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମଧୁରତା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଶ୍ଳୀଳ ଆଚରଣ ନକରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବାରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ ଯାହା ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି :ଆଜି ଦିନ ମୀନ ରାଶିଫଳ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର କରିବା, ଦିନକୁ ମଜାଳିଆରେ ବିତାଇବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଉପଭାଷାରେ ମଧ୍ୟମତା ବଜାୟ ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ବକ୍ତବ୍ୟ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *