rasi

1 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021,ଆଜିର Rasiphla ,କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି 9 ଟି ରାଶି ଆଜି ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାହାରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ। ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଘର ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଦାନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦାନରେ ତୁମର ଅନୁଭବ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଯଦି ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅପାରଗତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ତୁମର ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ |ରହିବ। ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ସେମାନେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ହଟାଯାଇପାରିବ, ଏହା ସହିତ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ତୁମର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି ଅଫର୍ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *