Monday, December 06, 2021

ଟଲିଉଡ୍ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ଆଖି ତଳେ ଥିବା କଳା ଦାଗ ଏବଂ ‘ବାହୁବଳୀ’ର ଚେହେରାର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ରଙ୍ଗ ଦେଖି ମୁମ୍ବାଇର ବହୁତ କିଛି ଲୋକ ହେଲେ ଏପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ବାହୁବଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଦିପୁରୁଷ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। କିଛି କାମ ପାଇଁ ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​|

ମିଡିଆ ଫଟୋଗ୍ରାଫରମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ କରିଥିଲେ | ତେବେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଅନେକେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ତାଙ୍କ ଆଖି ତଳେ ଥିବା କଳା ଦାଗ ଏବଂ ମୁହଁର ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇଛି| ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏକ କଳା ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଓଜନ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି | ତାଙ୍କର ସାମଗ୍ରିକ ରୂପ ଏବଂ ଶରୀର ଲଜ୍ଜାଜନକତା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୀବ୍ର ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି |

pravashh

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇର ନୃତ୍ୟ ରିହର୍ସାଲ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା କ୍ରିତି ସାନନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି – ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି – ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଏହା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ପିତା | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାବେଳେ- ଦେଖାଯାଏ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ 65 ବର୍ଷ ବୟସ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଆପଣ ନିଜେ ଏକ ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ ପ୍ରଭାସ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି।

pravash

ଜଣେ ଥଟ୍ଟା କରି ଲେଖିଥିଲେ – ଲାଗୁଛି ଯେ ବାହୁବଲୀଙ୍କୁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପାଣିରେ ଭିଜାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏଥିସହିତ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଏପରିକି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମେକଅପ୍ ବିନା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବାସ୍ତବତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ବିନା ମେକଅପ୍ ରେ, ଆପଣ କିଏ ତାହା ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅନେକ ଲୋକ ଶରୀରକୁ ଲଜ୍ଜା ଦେଉଥିବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ପ୍ରତ୍ୟକଦିନ ଆଣିଥାଉ, ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *