Monday, October 18, 2021

ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନୀ କରିପାରେ,କେବଳ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଏହି ଛୋଟିଆ କାମ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ସନାତନ ଧର୍ମରେ ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦକୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁଠାରେ ତୁଳସୀ ଅଛି ସେହି ଘରଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂରେଇ ଯାଇଥାଏ । ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେଉଁ ଘର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ରହିବା ଦ୍ୱାରା ରୋଗ ଏବଂ ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଦୂର ହୋଇ ହୋଇଥାଏ ।ମାତା ତୁଳସୀଙ୍କ କୃପା ଦ୍ୱାରା ମନୁଷ୍ୟକୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ । ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦ ମୂଳରେ ରୁହନ୍ତି।

ସେ ସେଠାରେ ଶାଳଗ୍ରାମ ରୂପରେ ରୁହନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ଯେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଯେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି, ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ରୁହନ୍ତି। ତେବେ ଯାହାର ଘରେ ତୁଳସିର ଛାୟା ଅଛି, କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ କେବେ ହୁଏ ନାହିଁ । ପରିବାର ପ୍ରଗତି ପଥରେ ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ ସର୍ବଦା ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ ।

TULASI

ତୁମେ ଯେତେ ବି ପରିଶ୍ରମ କଲେ ବି ଧନ କମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଅନୁଭବ କରୁଥାଅ । ତେଣୁ ଏହାର ପ୍ରତିକାର କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ତୁମେ ତୁଳସୀ ମୂଳକୁ ରୂପା ଲକେଟରେ ପିନ୍ଧିବ, ତେବେ ଟଙ୍କା ଆସିବାର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କର ନବଗ୍ରହ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତ୍ରୁଟି ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯାଏ ।ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ପ୍ରତ୍ୟକଦିନ ଆଣିଥାଉ, ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *