rasi

05 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରବିବାର 2021 ରାଶିଫଳ – କାଲିଠାରୁ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜଣେ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ପୁରୁଣା ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଅ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭୁଲ ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନର ତାରୁ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦୃଢ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାମ୍ନା କରିପାରିବ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ରହିବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ, ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ମିଥ୍ୟା ଚାର୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ସତର୍କତାର ସହିତ ଚାଲିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ର ଦେଶବାସୀ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇ ସାହସ ଦେଖାଇବ | ତୁମର ନୂତନ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ର ଜୀବନରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବସିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାରରେ କିଛି ଟେନସନ ହେବ, ତେଣୁ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର | ବିଶେଷ କରି ଅଫିସରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରେ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଅଧିକ ରହିବ | ଜଣେ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନେ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *