ଏହି ମୁସଲିମ୍ ଝିଅଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ ,ତା ପରେ ଘଟିଲା ଏପରି ଘଟଣା |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୁସଲିମ୍ ଝିଅ ମାନାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହୃଦୟ ଦେଉଥିଲେ, 9 ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ ସେ ବଲିଉଡର ଆନ୍ନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଅର୍ଥାତ୍ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ କି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ହେଉଛି ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାହାଣୀଠାରୁ ମଧ୍ୟ କମ୍ ନୁହେଁ| ଯଦି ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ବିସ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ମାନା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ 9 ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ଆଜିର ଆର୍ଟିକିଲରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବୁ।

sunil

କୁହାଯାଏ ଯେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ମାନା ଶେଟ୍ଟୀ, ଯାହାର ପ୍ରକୃତ ନାମ ମୋନିଶା କାଦ୍ରି ପ୍ରଥମେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ପେଷ୍ଟ୍ରି ଦୋକାନରେ ଭେଟିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ମାନାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମାନିଲ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସୁନୀଲ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମନ ଏବଂ ସୁନୀଲ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବାଧା ଆସିଥିଲା।

sunill

ସୁନୀଲ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ମାନା ଏକ ମୁସଲମାନ ପରିବାରର ଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଉଭୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୁନୀଲ ଏବଂ ମାନା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ସେମାନେ ପରସ୍ପର ବିନା ବଞ୍ଚିବେ ନାହିଁ।ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ମାନଙ୍କୁ 9 ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ 25 ଡିସେମ୍ବର 1991 ରେ ଦୁହେଁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ହୋଇଗଲେ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ମାନା ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟିକ ମହିଳା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ସୁନୀଲ ଏବଂ ମାନାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଆଥିଆ ଏବଂ ଆହାନ୍ ଶେଟ୍ଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଭାବରେ ବାଛିଛନ୍ତି |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ପ୍ରତ୍ୟକଦିନ ଆଣିଥାଉ, ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *