rasi

07 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଟିକେ ମହଙ୍ଗା ହେବ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଅଭିନବ ଉପାୟ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ତୁମ ସହିତ ରଖ | ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଅଳସୁଆ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି, ଏହି ଦିନ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ସମୟ | ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ନୂଆ ଖବର ହେତୁ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଭାଇରାଲ୍ ଜ୍ୱର ପରି ଅବସ୍ଥା ରହିପାରେ | ଉପଯୁକ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ଉଭୟ ଜରୁରୀ |

ତୁଳା ରାଶି : କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଗୋଟିଏ ପଟେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମାନ ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ ବେକାର, ସେମାନେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରକାର ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ | ଏହା ସହିତ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଗମ୍ଭୀର ହେବେ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇବ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବଢିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତୁମେ ତୁମର ବିନ୍ଦୁକୁ ଖୋଲା ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଜିନିଷଗୁଡିକ ସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଥାଏ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି ସମୟରେ ସମୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଣ୍ଠୁ ଏବଂ ଗୋଡ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ତିକ୍ତତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | କ person ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଉତ୍ତେଜନାରେ ଶିକାର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ବିସ୍ମିତ ହୋଇ କାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଲାଭର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଆସିପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ କଲ୍ ଆସିବ, ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ଆଗାମୀ ରଣନୀତି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଖରାପ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ, କିଛି ବିଷୟରେ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *