streee

କ୍ରୋଧିତ ସ୍ୱାମୀ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରା-ଇ-ଭେ-ଟ ପା-ର୍ଟ ସହ କଲେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏକ ଚାରି ବର୍ଷର ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଦାବି ପୂରଣ ନକରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ଭାବରେ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ।

ପାଟନା: ବିହାରର ମୁଜାଫରପୁର ଜିଲ୍ଲାର କରଜା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଜଣେ ଗାଁ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କ୍ରୁରତାର ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି। ଯୌତୁକ ପାଇଁ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନ ପାଇବାରୁ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଯୌ-ନା-ଙ୍ଗକୁ ସିଗାରେଟରେ ଦାଗ ଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ଏହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିନଥିଲା, ସେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବିୟର ବୋତଲକୁ ଯୌ-ନା-ଙ୍ଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ମୋ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା। ଏକ ଚାରି ବର୍ଷର ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପରେ ସ୍ୱାମୀ, ଶ୍ୱଶୁର, ଭାଉଜ ଏବଂ ଶାଶୁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବାଇକ୍ ଏବଂ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିବାରେ ଲାଗିଲେ। ଦାବି ପୂରଣ ନକରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ। ସୂକ୍ଷ୍ମ ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ସିଗାରେଟରେ ପୋଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଏପରିକି ଏହା ତାଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିନଥିଲା, ତେଣୁ ସେ ବିୟର ବୋତଲକୁ ଯୌ-ନା-ଙ୍ଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ନାବାଳକ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଭାଉଜ ଏବଂ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ କ୍ରନ୍ଦନ କଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ନାହିଁ |ପୀଡିତା ଜଣକ ସ୍ୱାମୀ, ଶ୍ୱଶୁର ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର POCSO କୋର୍ଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିବା ପରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋକ୍ସୋ କୋର୍ଟର ବିଚାରପତି ଦୀପକ କୁମାର କରଜା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ପ୍ରତ୍ୟକଦିନ ଆଣିଥାଉ, ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *