viral

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଏମ୍ଏସ୍ ଲିକ୍ ହେବା ପରେ ଖୁବ ହେଉଛି ଭାଇରଲ, ମୁହଁ ଦେଖାଇପାରୁନାହାନ୍ତି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପଣ୍ଡିତ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହି ଖବରରେ ଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏମଏମଏସ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଉପରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ମାମଲାକୁ ବାହାର କରିଛନ୍ତି ।

ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।ବାସ୍ତବରେ, କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଏମ୍ଏସ୍ଏସ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯାହାକୁ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଥିଲା। ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନାମ ଯୋଡିବା ମାତ୍ରେ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟ୍ରୋଲ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ।

priyankaa

ନ୍ୟୁଜ୍ 18 ର ଏକ ସଦ୍ୟତମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ବିବୃତ୍ତିରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ନୁହେଁ। ଗଣମାଧ୍ୟମର କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ, ଯାହା ତ୍ରିଶାକର ମଧୁଙ୍କ ମିସ୍ ଲିକ୍ ହେବା ପରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଏହି ସମଗ୍ର ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପଣ୍ଡିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ମୋର ନୁହେଁ । ଏହା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପଣ୍ଡିତ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୁଚିନ୍ତିତ ଭାବେ ଭାଇରାଲ କରାଯାଉଛି ।

priyanka

ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି IANS ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଝିଅ ନୁହେଁ। ସେହି ଝିଅଟି ମୋ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବାବେଳେ ସେହି ଭିଡିଓଟି ବହୁ ପୁରୁଣା ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ପ୍ରତ୍ୟକଦିନ ଆଣିଥାଉ, ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *