sara

ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ କେତେ ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ୍ ତାହା ଜାଣନ୍ତୁ ।

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଅଭିନୟ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଦୁନିଆରେ ନିଜର ଚୁଲବୁଲି ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ସେ ଆଉ କୌଣସି ପରିଚୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି ।

ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଜନ୍ମଦିନ, କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ 2018 ରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସାରା ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଚୋଟ ନବାବ ସୈଫଅଲି ଖାନ- ଏବଂ ଅଶୀ ଦଶକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ସିଂ ଏବଂ ଶର୍ମିଲା ଟାଗୋରଙ୍କ ନାତୁଣୀ ।

saraa
12 ଅଗଷ୍ଟ 1995 ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ସାରା ବଲିଉଡକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଏକ ଧମାଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ସାରା ସିମ୍ବା, ଲଭ୍ ଆଜ୍ କାଲ୍ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ବି ଟାଉନର ସମ୍ଭ୍ରାନ୍ତ ପରିବାରରୁ ସାରା ଅଲି ଖାନ ନେଟ୍ ୱର୍ଥର ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ କେତେ? caknowledge.com ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାରା 29 କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାରା ସାରା ଅଲି ଖାନ ମାସିକ ଆୟ ପ୍ରତି ମାସରେ 50 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ତାଙ୍କର ଆୟ 6 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ। 2021 ମସିହାରେ ସାରାଙ୍କ ନାମ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସର୍ବାଧିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ସେ ମଡେଲିଂ, ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ।

saraaa

ସାରା ଅଲି ଖାନ ଫି ଏକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 3 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ କି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ ପାଇଁ 50-60 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥାନ୍ତି । ସାରା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ କାର୍ କଲେକ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ ମହଙ୍ଗା ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାନକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ମର୍ସିଡିଜ୍ G350, ହୋଣ୍ଡା CR-V, ଜିପ୍ କମ୍ପାସ୍ ଭଳି ରାଜକୀୟ ଯାନ ଅଛି ।ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ଖବର ପ୍ରତ୍ୟକଦିନ ଆଣିଥାଉ, ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *