rasi

8 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ବୁଧବାର 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

୧) ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ।ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ ।ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ବିଷମ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାହସ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ।ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

୨) ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକେ କେଉଁ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ।କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ପରିଣାମ ହେବ ।ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରିବ ।ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

୩) ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।ଅତ୍ୟଧିକ ଘରୋଇ କାମ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ ।ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ତୁମକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ ।ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ ।କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ ।ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

mithun

୪)କର୍କଟ ରାଶି- କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କେଉଁ ନୁଆ ଯାଗା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କେଉଁ ସରପ୍ରାଇଜ୍ ମିଳିପାରେ ।ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁନ୍ଦର ହେବ ।ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ।ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

୫) ସିଂହ ରାଶି- ସିଂହ ରାଶିର କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସୁବିଧା ଦେଖା ଦେବ ।ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ ।ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ।ବିବାହିତ ଜୀବନ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ ।ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ।ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

୬)କନ୍ୟା ରାଶି-କନ୍ନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଦିନ ହେବ ।କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ।କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ତୁମେ ତୁମରବାଣୀକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ ।ପରିବାରର ପରିବେଶ ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ ।ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ ।ତୁମର ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ରକ୍ଷା କର ।ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ |

kanya

୭) ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ ।ମହାଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ପୁରୁଣା କରଜ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ ।ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାମ କରିବେ ଯାହା ଉପକୃତ ହେବ ।ପରିବାରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ ।ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ ।ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ।ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

୮) ବିଛା ରାଶି- ବିଛାରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।ପାରିବାରିକ ଚାପକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା କେବଳ ମାନସିକ ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାରିବ ।ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ।ହଠାତ୍ ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ ।ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ।ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

୯)ଧନୁ ରାଶି- ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ , ଆପଣ କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ।ହଠାତ୍ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଇବ ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ ।ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

dhanu

୧୦) ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ ।ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ।କାହାକୁ ଉଧାର ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ।ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ।ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ ।କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ।ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ |

୧୧) କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇବେ ।ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ।ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ।ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ, ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ପୁନର୍ଜୀବିତ କରିବ ।ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କେଉଁ ଆଡେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

୧୨) ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ।ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମକୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ।ଏହି ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକ କାହାକୁ କ କୌଣସି ପ୍ରତିଜ୍ଞା ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପୂରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ ।ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ ।ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ।ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *