Tuesday, August 16, 2022
mana

ଏହି 8ଟି ରାଶିର ଲୋକ କୋଟିପତି ହେବେ, ମନର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ।

RASIPHALA

ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ରାଶିଗୁଡ଼ିକର ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭବିଷ୍ୟତ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇପାରିବ। ଯଦି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ଉଚିତ। ଯଦି ଏହା ଖସିଯାଏ, ତେବେ ଏହା କୌଣସି ରାଶି ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ। ଯଦି ଗ୍ରହର ଅବସ୍ଥା ସଠିକ୍, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନୁହେଁ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଏ। 165 ବର୍ଷ ପରେ, ଏହି 8 ଟି ରାଶିର ଲୋକ ମହାଯୋଗୀ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ପରେ କୋଟିପତି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ।

hanuman

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଗଣେଶ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ମାନସିକତା ସହିତ ଆଚରଣ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ। ଆଇନଗତ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନିଅ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବଡ଼ କାରବାର କରନ୍ତି। କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ। ତୁମର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଆପଣ ଯେପରି ଚାହାଁନ୍ତି ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ସଫଳତା। ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଉନ୍ନତ ହେବ ଯଦି ଆପଣ ଦିଆଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିରାଶ ହେବେ।

ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ନିବିଡ଼ତା ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ। ଅଜବ ଏବଂ ଅନୈତିକ ଆଚରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଉଛି। ସାମାଜିକ ସମାବେଶକୁ ଯାଆନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ସହିତ ଭ୍ରମଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମଜା କରନ୍ତୁ। ତୁଳା ଏହି ଦିନଗୁଡିକ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭଦାୟକ। କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଉନ୍ନତି ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଉତ୍ସାହଜନକ। କେତେକ ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ। ଶୀଘ୍ର କାମ ନଷ୍ଟ କରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷଣରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମିଥୁନ ଆଜି ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ। ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ।

ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ। ତେଣୁ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରଣନୀତି ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସମ୍ଭବ। ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମେ ପୁରସ୍କୃତ ହେବ। ସିଂହ ହେଉଛି ସୂର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରତୀକ। ଆଜି, ପାରିବାରିକ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିବାଦୀୟ ହୋଇପାରେ, ତଥାପି ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଧ୍ୟାନ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ମନ୍ଦରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ। ଅପବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସୃଷ୍ଟି କରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥ କରିଥାଏ।

hanumann2

ବୃଷ ଆଜି ତୁମର କାମ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଅଳ୍ପ ଫଳ ପାଇବ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବ୍ୟାପକ ଭାବରେ ଜଡିତ। ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ। ସମାଜରେ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ। ମୀନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଜରୁରୀ। ବୟସ୍କ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଚାକିରି ବୃତ୍ତିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଆଜି କିଛି ଲୁକ୍କାୟିତ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ। ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରହିଛି।

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *