Thursday, September 23, 2021
sankatamochana

ଦୁଃଖ ଭୁଲିଯିବେ ଏହି 6ଟି ରାଶିର ଲୋକ । ମିଳିବ ସଂକଟମୋଚନ ଙ୍କ କୃପା ।

RASIPHALA

ପ୍ରଥମେ ବୃଷ ରାଶି ଏହି ଦିନ ଟିକେ ଅନିଶ୍ଚିତ, ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଯେକୌଣସି ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯାଇପାରେ। ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବାଣ୍ଟିବାର ଏକ ଲାଭ ଅଛି ଅତିଥିମାନେ ଆସନ୍ତି। ଦ୍ୱିତୀୟରେ ତୁଳା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ। ଅନ୍ୟର ପ୍ରୟାସରେ ନିଜକୁ ଲାଭ କରିବା ଅନେକ ଦିନ ଧରି ରହେ ନାହିଁ। ତେଣୁ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କର। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରକାରର ବାଧା ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବା ଉଚିତ୍। କଙ୍କଡା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ। ପ୍ରାଚୀନ କାଳରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ, ସରକାରୀ ଦିଗରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ। କୁମ୍ଭ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାରର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି।

hanu1

ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଥାଏ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ। ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖାଗଲା। ଆଜି ତୁମର କାମ ବଦଳିପାରେ କିନ୍ତୁ ଭୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସିଂହ ରାଶି ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପ୍ରୟାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି।

ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ କୋମଳ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ। ମକର ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ଦିନ। ସମୟ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ବୃଦ୍ଧି ଦେଖାଉଛି। ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ। ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି। ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାର କଳ୍ପନା ସଫଳ ହୋଇଛି। ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି। ଏକ ସୁପାରିଶ କାମ କରିପାରେ।

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆମକୁ ବହୁତ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହ ଏମିତି ଖବର ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *