sept

କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ଭୁଲ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ।

RASIPHALA

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସ କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ମାସ ଏହି ରାଶିର ସଙ୍କେତଗୁଡ଼ିକୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଚାକିରି, ପଦବୀ ଦେବ ଏହା ସହିତ ସେମାନେ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆମେ ଜ୍ୟୋତିଷ ବନ୍ଧୁ ଚିରାଗ ଦାରୁୱାଲାଙ୍କଠାରୁ ଜାଣିଛଏହି ମାସରେ ସମସ୍ତ 12 ରାଶିର ଚିହ୍ନ କିପରି ହେବ। ମେଷ ରାଶି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ହୁଏ ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନୁହେଁ। ମଧୁର ପରିବେଶ ପାଇ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ଭାଇମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ପିଲାଟିର ଏକ ସୁଖଦ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ସୁଖ ମିଳିବ।

ବୃଷ ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହି ମାସ ଭଲ ହେବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁଖଦ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ମିଥୁନ ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବେକାରମାନେ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିଛି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବାହ୍ୟ ବ୍ୟାପାରରେ ଏକ ସୁଖଦ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆପଣ ଏକ ସହଯୋଗୀ ପରିବେଶ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଶ୍ରିତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ।

କର୍କଟ ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୈନନ୍ଦିନ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତି ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କେତେକ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ପ୍ରାୟତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା ଅନୁକୂଳ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ପାଇ ସୁଖ ମିଳିବ ଶତ୍ରୁ ଶ୍ରେଣୀଗୁଡିକ ପ୍ରଭାବହୀନ ହେବ। ସିଂହ ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷରୁ ମୁକ୍ତି ସହିତ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ଭଲ ହେବ ଅନୁକୂଳ ଖବର ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ଜନସାଧାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଯଦି କାରବାର ଠିକ୍ ସମୟରେ କରାଯାଏ ତେବେ ଖୁସି ହେବ।

କନ୍ୟା ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ।ବ୍ୟବସାୟ ରେ ମିଶ୍ରିତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଋଣ ସ୍ଥିତି ତଳକୁ ଆସିବ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ପରିବେଶ ପାଇବେ। ଗୁପ୍ତ ଉପାୟ ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଶତ୍ରୁ ଶ୍ରେଣୀ ପ୍ରଭାବହୀନ ହେବ। ତୁଳା ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ ବୋଲି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି। ଶିଶୁ ପକ୍ଷର ସମର୍ଥନ ହେତୁ ସୁଖ ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ଭଲ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ। ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବେ। ଭାଇମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ବିଛା ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗାଁ ବାହାରେ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଭୋଗର ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସୁଖଦ ହେବ। ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଅବିବାହିତର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଗଠନ ହେବାର ଦେଖାଯିବ। ଧନୁ ରାଶି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଯେତେବେଳେ କଳା ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ ମନୋରମ ପରିସ୍ଥିତି ପାଇବେ। ତୁମେ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନୁକୂଳ ସଫଳତା ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଆପଣ ଆଶାକର୍ମୀ ଲାଭ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଶତ୍ରୁ ଶ୍ରେଣୀଗୁଡିକ ପ୍ରଭାବହୀନ ହେବ। ମକର ରାଶି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଅ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ସୁଖ ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ କାରବାରକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କର ଘର ଓ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। କୁମ୍ଭ ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ।

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଜ ହେବ ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସର ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ମୀନ ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘରେ କିମ୍ବା ପରିବାରରେ ଶୁଭ କାମ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସୁଖ ମିଳିବ ଘର ଓ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପ୍ରଭାବହୀନ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟର ଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଜ ହେବ ତୁମେ ଯାନ ଏବଂ ସୁଖ ପାଇବ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *