rasi

15 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021 ରାଶିଫଳ – କାଲିଠାରୁ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ |

RASIPHALA

ମେଷ : ଏହି ଦିନ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଛି ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ନୂତନ ଆୟର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ କ୍ଷୀର ଅର୍ପଣ କର, ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର କାମ ସହଜରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅଫିସର ଶ୍ରେଣୀର ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଭଗବାନଙ୍କ ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ପାଞ୍ଚାମ୍ରିସରେ ସ୍ନାନ କର | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ଆଜି ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମେ ପୁରା ଭାଗ୍ୟ ପାଇବ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଟିକିଏ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ଆଜି ସୁସ୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଖ୍ୟାତି ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବଢାଇବ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି କମ୍ କାମରେ ଅଧିକ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାରଣରୁ ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହି କଥା ବୁଝନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତୁଲସୀଙ୍କୁ ପାଣି ଅର୍ପଣ କର ଏବଂ ଆରତୀ କର ଏବଂ ବ୍ରାହ୍ମଣମାନଙ୍କୁ ଦାନ କର |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରୋଗର ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଏକ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ଧରିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ବିନା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି, ବହୁତ ସୁଧରେ ଋଣ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଗାଇକି ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାରିକ ରଖ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିକାଶ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭୁଲ ପଥରେ ନେବାକୁ ଭାବନ୍ତି | ଆଜି ଲିଓ ଚିହ୍ନ ସହିତ ଗାଇ ର କଞ୍ଚା କ୍ଷୀରରେ ସାଫ୍ରନ୍ ମିଶାଇ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଅଭିଷେକ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣ ଅଧିକ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହେବ | ପେଟରେ ବ୍ୟାଘାତ କିମ୍ବା ଚର୍ମ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପ୍ରତି ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ ତାପରେ ତୁମେ କିପରି ଅଗ୍ରଗତି କର ଦେଖ | କୁମାରୀ ଚିହ୍ନ ସହିତ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ମନ୍ଦିରରେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରନ୍ତୁ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟକୁ ମଧ୍ୟମ କୁହାଯାଇପାରେ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ଅନିଶ୍ଚିତ କାରଣରୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆଗାମୀ ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁଳାର ଏହି ଦିନରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଖେର, ହଳଦିଆ ଫଳ କିମ୍ବା ହଳଦିଆ ମିଠା ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ତୁମ ଅଧୀନରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଳି ଦିଅ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଠିକ୍, ଯେହେତୁ ତୁମର କିଛି ସମୟ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ମନ ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ସେଠାରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଅସଂଗଠିତତା କ୍ଷତି ଘଟାଇବ | ଚାକିରି ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅନେକ ଥର ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ସୁସ୍ଥତାର ଯତ୍ନ ନିଅ କାରଣ ଏହା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ସମୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେବ | ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରଭୁ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ କଞ୍ଚା କ୍ଷୀର ସହିତ ସକାଳେ ଗାଧୋଇ ଦିଅନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପ୍ରକାର ଋଣ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଅନୁମୋଦନ କରାଯାଇପାରିବ | ଅନ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନର ଯେ କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଅକ୍ଷୟ ତ୍ରିଟିଆରେ କୁମ୍ଭ ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଅତର ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଜିଦ୍ଖୋର ଆଚରଣ ଜିନିଷକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସତର୍କତା ଏବଂ ସତର୍କତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ନୂତନ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେବ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ଅଧିକାରୀମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଠିକ୍ ସମୟରେ ନ ପାଇବାରୁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସାମାନ୍ୟ ବଢେଇପାରେ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ଖେର ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *