neha

ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟିକା ନେହା କକର ।

FACT

ଗାୟକ ନେହା କକ୍କର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସେହି ତାରକାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରାୟତ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ସବୁବେଳେ ଥାଆନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା ଯେ ନେହା କକ୍କର ଜଣେ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ସହିତ ବାହାଘର କରନ୍ତି |

ସେତେବେଳେ ସେ ଖାଲି ପୋଷାକ ବହନ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ମଧ୍ୟ ନେହା କକ୍କର ଏକ ଡୁପାଟ୍ଟା ସହିତ ନିଜ ଛୁଆକୁ ଲୁଚାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ନେହା କକ୍କର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଲୁଚାଉଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ନେହା କକ୍କର ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି।
nehaa

ଏହି ସମୟରେ, ନେହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ଆସୁଛି। ନେହା କକ୍କର ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ନେହାଙ୍କୁ ଭାଇ ଟୋନି କକ୍କରଙ୍କ ସହ ଟିଭିର ବିବାଦୀୟ ସୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ OTT’ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ମଝିରେ ମଝିରେ ସେ ଏହି ଖୁସି ଖବର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବେ।

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନେହାଙ୍କ ନିକଟ ସୂତ୍ର କହିଛନ୍ତି ନେହା କକ୍କର ଏକ ଶୀର୍ଷ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ଅଟେ। ନେହା କକ୍କରଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ସେଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ସହିତ ଏକ ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ପ୍ରମୋଟ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

nrhaa

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ନେହା ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରେ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସହ ସାତ ରାଉଣ୍ଡ ନେଇଥିଲେ। ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ, ଉଭୟଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟର ଅନେକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଏହି ଅବତାର ନେହାଙ୍କ ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ‘ଖିଆଲ୍ ରାଖିଆ’ ପାଇଁ ଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *