rasi

17 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

RASIPHALA

୧)ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଏମାନେ ସବୁ କାମ ସଫଳତାପୁର୍ବକ ପୁରା କରିପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ୍ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆଖି ଉପରେ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଅଛି , ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ସ୍ଥାୟୀ ଇନକମ୍ ସ୍ରୋତ ବାହାରିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ,  ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ହେଲଦି ରଖିବାକୁ ହେବ , ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ କି କିଛି କ୍ଷତି ନହେଉ , ଯାହାପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପଛରେ ହଇରାଣ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ,  ରୋମାନ୍ସର ଭଲ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

୨)ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଶାରରୀକ ଥକାପଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣ ପେଶାବର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ , ଓ ସାମାଜିକ ରୁପରେ ଆପଣ ଅଧିକା ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିବେ , ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାର ଉପଦେଶ ଦିଆଯାଉଛି , ପରିଶ୍ରମରୁ ଧନ କମାଇବେ , ନିଜ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ , ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ କରନ୍ତୁ , ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ର ମଜବୁତ୍ ହେବ , ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଦେଶ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭକାରି ହେବ ।

୩)ମିଥୁନ ରାଶି : ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସୁଖଦ ହେବ , ନିଜ କୌଶଳରୁ ଅନ୍ୟଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ , ଆପଣ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ନୁଆ ସଂବନ୍ଧ ସ୍ଥାପନ କରିବେ , ଆଜି ନିଜ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ସେ ସକ୍ରିୟ ରୁପରେ ଆପଣଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ , ଆପଣଙ୍କ ଦିମାଗରେ ଅଚାନକ ଏମିତି ବିଚାର ଆସିବ ଯାହା ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିଦେବ , କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାର ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

mithun

୪)କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏମିତି କିଛି କାମ କରିପାରିବେ ଯାହା ଜିବନ ସାରା ଇନକମ୍ ମିଳିପାରିବ , କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇ ପାରିବାରିକ ସଂମ୍ପର୍କରେ ଖଟାସ ଆସିପାରେ , ଧନରୁ ଅଧିକା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହାନି ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ,  ବିବାହିତ ଯୋଡା ପୈତୃକ ମାର୍ଗରେ ପାଦ ବଢାଇପାରନ୍ତି , ଲଗାତାର ପ୍ରୟାସ କରିଲେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ରୁପେ ମିଳିପାରିବ , ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ମନ୍ତ୍ରକୁ ୧୧ ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ଅଧିକା ବୁଝି ବିଚାରି ସମୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

୫)ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଉତ୍ସାହବର୍ଦ୍ଧକ ରହିବ,  ମନୋରଞ୍ଜନ ବି ହେବ , ଉଦାସୀନ ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧରେ ମଜାଦାର୍ କରାଇବାପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ , ନିଜ କାମ ଓ ପାରିବାରିକ ମତଭେଦରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , କାହାକୁ ବିନା କାରଣରେ ଲାଗିବା ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ , ନିଜକୁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁସାରେ ମିଶାଇବାରେ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ , ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜୀବନର ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଭାଗ ଅଟେ ।

୬)କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମୁଡ୍ ଖରାପ କରିଦେଇପାରେ , ଆପଣ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟ ବିଷୟରେ କେଉଁ ବିଚାର ବିମର୍ଷ କରିପାରନ୍ତି , ସାମାଜିକ ଗତିବିଧିଗୁଡିକର ଉପରେ ରୁଚି ବଢିବ , ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ମିଳିପାରେ , ନିଜ ଉର୍ଜାର କମି ହେବ ନାହିଁ , ଏହାକୁ ଉଚିତ୍ ଦିଗରେ ଲଗାନ୍ତୁ , ଲାଭ ହେବ , କିଛି ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ଦେଇପାରେ ।

kanya

୭)ତୁଳା ରାଶି : କେଉଁ ବି କାମରେ ସଫଳତା ନ ମିଳିବା ନିରାଶାର୍ କାରଣ ହୋଇପାରେ , କଷ୍ଟ , ଭୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣରୁ ମନ ଖରାପ ହୋଇପାରେ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବେ , ବିବାହିତ ଜାତକ ପାଇଁ ଆବେଗ କାରଣରୁ ଜୀବନସାଥୀ ସହ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ହେବ , ସାହିତ୍ୟ କିମ୍ବା ସୃଜନାତ୍ମକ କଳା ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢିବ , କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତା ରହିବ , ତାହାର ଜଲଦି ହିଁ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।

୮)ବିଛା ରାଶି : ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମଧୁର ସଂମ୍ପର୍କ ବନାଇ ରଖନ୍ତୁ , ଭଲ ସମୟକୁ ମନେ ପକାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି, ଆପଣ କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ଅଧିକା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଯିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଆମଦାନୀରେ ଜବରଦସ୍ତ ଲାଭ ହେବ , ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନୁକୁଳତା ରହିବ , ଦାମିକା ବସ୍ତୁକୁ ସମ୍ଭାଳିକରି ରଖନ୍ତୁ , କିଛି ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇପାରନ୍ତି । ଯାହାକୁ ସଫଳତା ପୁର୍ବକ ନିଭାଇବେ , ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।

୯)ଧନୁ ରାଶି ; ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟଙ୍କ କଥାରେ ପଡି ନିବେଶ କରିବେ , ତେବେ ଆର୍ଥିକ ହାନୀ ହେବ,  ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ , ପ୍ରେମ ସଂମ୍ପର୍କରେ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଅଛି, ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ , ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମ୍ନାରେ ଆସିବ , କର୍ଜ ନେବା ଭାରି ପଡିପାରେ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢିବ , ଦାନ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ , କିନ୍ତୁ ଏମିତି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କରନ୍ତୁ ଯାହାକୁ ଏହାର ଦରକାରିତା ଥିବ ।

dhanu

୧୦)ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଆନନ୍ଦ ଓ ମଉଜ ମସ୍ତିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର୍ ମାମଲାରେ ସୁସ୍ଥ୍ୟ ଓ ସତେଜ ରହିବେ , ନିବେଶ୍ କରିବାପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନାହିଁ । କିଛି ଭୁଲ୍ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , କେଉଁ କଥାରେ ପଡି କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବିଜନେସ୍ ରେ କ୍ଷତିସାଧନ ହୋଇପାରେ,  ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ , ଆପଣ ଅନ୍ୟଙ୍କ କଥା ସାମ୍ନାରେ ଖୋଲିକରି କହିବା ଉଚିତ୍ , ଏହି ଜିନିଷ ସ୍ପଷ୍ଟ ରହିବ ।

୧୧)କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ହୋଇପାରେ , ସଟ୍ଟା ଓ ଲଟେରୀରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ବିତ୍ତିୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରିବ , ବରିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ବଢିବ, ଲୋଭ ପ୍ରବୃତିକୁ କ୍ଷତିରେ ପକାଇବେ , ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ , କେଉଁ କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ କରିବାରୁ ବଞ୍ଚିବା ଦରକାର ବ୍ୟର୍ଥ ଚିନ୍ତାଗୁଡିକ କରି ଦିନର ବର୍ବାଦୀ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

୧୨)ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟଣାରେ ଭରି ରହିବ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ନିଜ କଥାକୁ ପୁରା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ , ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ରାସ୍ତା ଦେଖାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଫେରିଆସିବ , ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୁଳ ଅଛି , ବିପଦପୁର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ସାହାସ କରି ଉଠାଇବେ , ଭାଇଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଆଜି ଉଧାର ଲେଣଦେଣରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ହେବ , ସଂମ୍ପର୍କରେ ସନ୍ତୁଳନ ବନାଇକରି ଚାଲିବା ଦରକାର ଅଛି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *