rasi

୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ୨୦୨୧ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ କାଲିଠାରୁ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନ ପ୍ରତି ତୁମର ମନୋଭାବ ଆପଣ ସକାରାତ୍ମକ ପାଇବେ | ଭଲ ସୂଚନା ଅଂଶୀଦାର କରିବ, ସାମାଜିକତା ଏବଂ ସଂଯୋଗ ଭଲ ହେବ | ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭ ମିଳିବ, ଯାହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ | ଅନେକ ମଜାଦାର ଧାରଣା ଏବଂ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଣ୍ଟା ଏବଂ ଗୋଡ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ମା ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଛଳନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କର ଅଭାବ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କର | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ହେତୁ ଏକ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ | ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଅଧିକ ହେବ, ତେଣୁ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଚାକିରୀ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭଉଣୀମାନେ କୌଣସି ଉପହାର ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏକ ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ, ତୁମେ କାହାକୁ ଭେଟି ପାରିବ ଯିଏ ତୁମ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବେ | ବାପାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ନିଶା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆଜି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଜଟିଳତାର ଦିନ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି :ଆଜି, ତୁମର ହୃଦୟରେ କାହାର ଶବ୍ଦ ରଖ ନାହିଁ, ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ | ମନରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନର ଅଭାବ ଅଛି | ଖାଦ୍ୟରେ ଭଜା କିମ୍ବା ଭଜା ଜିନିଷ ନ ଖାଇବା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅ | କିନ୍ତୁ କାହାର ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯେ ସେହି ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରି ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ଠକ୍ ଠକ୍ କରୁଛି | ଆଜି ତୁମେ ଏସୋଟେରିଜିମ୍ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ରଙ୍ଗରେ ରଙ୍ଗୀନ ହେବ | ଆଜିଠାରୁ ଏପରି କିଛି ବ୍ୟବସ୍ଥା କର, ଯାହାଫଳରେ ମୁଣ୍ଡରେ ଋଣ ହ୍ରାସ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଭଲ ପରିବେଶ ରହିବ | ବାସ୍ତୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ତୁମର ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କ ଯୋଜନା ଫଳହୀନ ହେବ | ତୁମର କାମ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢିପାରେ| ଆଜି ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଜିନିଷରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି, ଏହାକୁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସଂଗଠନର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ତୀବ୍ର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଚାପରେ ରହିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ଆଜି ତାଙ୍କ କପାଳକୁ ଛୁଇଁ ଗୋମାତାଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ରହିବ | ଜୀବାନାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଯଦି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ | କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା କିମ୍ବା ଚୁକ୍ତିନାମା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି, ତୁମେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଫିଟ୍ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଅଫିସରେ ଜୁନିଅରମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଶୀଘ୍ର କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ | କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଜରୁରୀ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଯତ୍ନର ସହ କିଣନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କିଛି ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ଅଟେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅବସ୍ଥା ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଡା ଆଜି, ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ହଠାତ୍ ବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର ପାଇଁ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ନିଜକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କେତେକ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଶାରୀରିକ ଅକ୍ଷମତା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଉତ୍ସାହ ରହିବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଦିନସାରା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଦାନ ଇତ୍ୟାଦି ପରି କିଛି ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏହି ଦିନଗୁଡିକ ଅତିବାହିତ କରିବା ଜରୁରୀ | କେବଳ ସଠିକ୍ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ପରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ପ୍ରୟୋଗ କରିବା | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୃଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଯୁକ୍ତି କର ନାହିଁ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମକୁ ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯିବ, ଯାହାକୁ ତୁମେ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *