rasi

22 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କାଲିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ପିଲାମାନେ ପ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ରାଶି ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ମିଡିଆ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଭଲ ରୋଜଗାର ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହାଫଳରେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ : ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଭ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ମତ ସହିତ ସହମତ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଗାଡି କିଣିବା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ରାଶିର ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଅଧିନସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନେ ସଫଳତାର ଦୃଢ଼ ସମୁଦାୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି :ଆଜି ବିଛାର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ପଥରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି:ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଅର୍ଥ ନଷ୍ଟ ହେତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଙ୍କଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ପ୍ର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ତୁମେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବା ଉପରେ ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଦିନର ଆରମ୍ଭ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଘରର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ଅଫିସରେ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯାନବାହାନ, ଘରର ସ୍ୱପ୍ନ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବାକୁ ଦେଖାଯାଏ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସଭାର ନେତୃତ୍ୱ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦ୍ୱାରା ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇପାରିବ | ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ତୁମେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୀଡ଼ିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *