9 ବର୍ଷର ଝିଅ ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖୁଥିଲା ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ଜାଣିଲେ ହୋସ ଉଡିଯିବ।

NEWS

ଝିଅର ବାପା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଠିକ୍ ଭାବରେ ନ ବଢ଼େଇ ଥିବାରୁ ପିତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି। ବାପା ତାଙ୍କର 9 ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପାଇଁ ବାରଣ କରିନଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, 8 ବର୍ଷ ବୟସରେ ବାପା ଏକ ପୁଅ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଧରିଥିଲେ ତଥାପି ସେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଲେ ନାହିଁ। ବାପା ନିଜେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ସନ୍ତାନର ଯତ୍ନ ନେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ପିତାଙ୍କ ବୟସ 64 ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ପାଳୁଥିଲେ।

କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାପା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିନାହାଁନ୍ତି। ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାପା ନିଜେ ପ୍ରତିଦିନ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚିତ୍ର ଦେଖୁଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଏକ ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖୁଥିଲେ।
ବାପା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଛାଡିଥିଲେ ଯାହାକୁ ସେ ପୂର୍ବରୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ।

9 years girl 1

2016-17 ରେ, ପିତା ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ବାପା ଝିଅକୁ ଅଟକାଇବା ଉଚିତ୍ କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରିନଥିଲେ।

ଜୁନ୍ 2016 ରେ, ପିତା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ତା’ପରେ ପିଲାଟି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ 9 ବର୍ଷ ବୟସରେ ତିନିଥର ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ପୋଲିସ ବାପାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି କୋର୍ଟରେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଚାଲିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ କୋର୍ଟ ପିତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ 32 ଟି ପୁନର୍ବାସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଉପରେ 120,000 ଜୋରିମାନା ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *