rasi

୨୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର ଆସନ୍ତା କାଲି ର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ମିଳିପାରେ |

Uncategorized

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଖିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜଣେ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି କର | ହଠାତ୍ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା-ସମୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

mithunnn

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଟେନସନ୍ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବଦଳୁଥିବା ପାଣିପାଗ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଆୟ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚର କାରଣ ହେବ| ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ସିଂହ : ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ତୁମ ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମ ବାପାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ କୁମାରୀର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ତୁମର ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବା | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପୁରୁଣା ଭୁଲଗୁଡ଼ିକ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ନିଜ ପତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିଛନ୍ତି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କରିସ୍ମା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଗତିର ଗତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଏହି ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ପିଲାମାନେ ଘର ବାହାରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କୌଣସି କ୍ରନିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ଉପରେ ସଠିକ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଏଥିରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଆଚରଣ ବଦଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନର ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *