pregnet

ମହିଳା ଜଣକ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ ସେ କହିଥିଲେ ମୋର 1 ବର୍ଷ ହେବ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ଏଇ କେମିତି ଆଉ ତା ପରେ…..।

NEWS

ଯଦି କୌଣସି ମହିଳା ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ନକରି ଗର୍ଭବତୀ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଜାଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ବ୍ରିଟିଶ ଝିଅ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​ ଯେତେବେଳେ ଡାକ୍ତର ଝିଅକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ଭୂମି ଖସିଗଲା। ସାମନ୍ତ ଗିବସନ୍ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟି ସାମନ୍ତ ଗିବସନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲି ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏକ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ନଥିଲି। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସାମ ଟିକା ଟୋକରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ 10 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି।

pregnet 1

ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି। ସାମନ୍ତ ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଡାକ୍ତରମାନେ ଭୁଲ୍ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ମିଶ୍ରଣ କରିଥିବେ। ସାମନ୍ତ ଗିବସନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଉଥିଲି ଏବଂ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି, ତେଣୁ ମୁଁ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଲି।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପରୀକ୍ଷାରୁ କ’ଣ ଜାଣିଲି ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି। ମୁଁ ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କୁ କହିଲି ଯେ ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇପାରିବି ନାହିଁ, କାରଣ ମୁଁ ପ୍ରାୟ 1 କିମ୍ବା 2 ବର୍ଷ ଧରି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ନାହିଁ। ଏହା ଘଟିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ। ଏହା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ଯାହା ନକାରାତ୍ମକ ଥିଲା। ଡାକ୍ତରମାନେ ସାମନ୍ତଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଉ କିଛି ପରୀକ୍ଷା କରିବେ।

pregnet 2

ଏହା ପରେ ହିଁ ତୁମେ କିଛି କହିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ। ସାମନ୍ତ ତାଙ୍କ ରକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ମାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଡାକରା ଆସି ନଥିଲା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ନୁହଁନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *