5

5 ଟଙ୍କିଆ ମୁଦ୍ରା ସମସ୍ତ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ଦୂର କ |

NEWS

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କୌଶଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଧନୀ ହୋଇପାରିବେ। କେବଳ 5 ଟଙ୍କା ମୁଦ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବ। ଯଦି ଆପଣ 5 ଟଙ୍କା ମୁଦ୍ରା ସହିତ ଏହି କୌଶଳ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଧନୀ ହୋଇପାରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି କୌଶଳ କିପରି କରିବେ। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, 5 ଟଙ୍କା ମୁଦ୍ରା ସହିତ ଏକ ସରଳ ଆଶା ଆପଣଙ୍କୁ ଧନୀ କରିପାରେ। ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ତୁମର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର 5 ଟଙ୍କା ମୁଦ୍ରାର ଉପରେ ସିନ୍ଦୁର ସହିତ ଲେଖ ଏବଂ ଏହି ମୁଦ୍ରାକୁ ରାତିରେ ତୁମ ଛାତକୁ ନେଇଯାଅ ଏବଂ ପାଣି ଟାଙ୍କିକୁ ତୁମର ଛାତରେ ରଖ। ଯଦି ତୁମର ଛାତରେ ପାଣି ଟାଙ୍କି ନଥାଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ଯେପରି ଛାଡ଼ିଦିଅ।

ମୁଦ୍ରା ଧରିଥିବାବେଳେ, ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କ ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଲେଖା ହୋଇଛି ସେହି ଆକାଶ ଆଡକୁ। ଯାହାଦ୍ୱାରା ରାତିର ଆଲୋକ ସେହି ମୁଦ୍ରାରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ତୁମର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରରେ ପଡ଼େ। ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ, ଏହି ଆଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଅନ୍ଧକାରକୁ ଦୂର କରିବ। ରାତାରାତି ପରେ ଏହି ମୁଦ୍ରା ଫେରାଇ ଆଣ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏହାକୁ ଏକ ନାଲି କପଡ଼ାରେ ଗୁଡ଼ାଇ ନିଜ ପର୍ସରେ ରଖ ଏହି ମୁଦ୍ରା ସବୁବେଳେ ତୁମର ପର୍ସ ପୂରଣ କରିବ।

5 1

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ତୁମ ଘରେ ଭଗବାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଚଉକି ରଖ। ଏହି ଚଉକି ଉପରେ ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ କଳସ ରଖନ୍ତୁ। କଳସରେ ସିନ୍ଦୁର ସହିତ ଏକ ସ୍ୱସ୍ତିକର ପ୍ରତୀକ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ଏହି ଚୁଲିରେ ଏକ ପାଞ୍ଚ ମୁଦ୍ରା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ପ୍ରତିଦିନ ଏହି କଳସକୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏହାର ପୂଜା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସନ୍ନ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟ ଦୂର କରିବ। ସମସ୍ତେ ନିଜ ଘରର ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେ ଦିନରାତି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାହା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପୂଜାପାଠ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ତମ୍ବା କିମ୍ବା ପିତ୍ତଳ କଳଶ ଲଗାନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଏହି କଳସରେ ଚାଉଳ ଭରନ୍ତୁ। ଯିଏ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏହା ପରେ 5 ଟଙ୍କା କିମ୍ବା 1 ଟଙ୍କା ମୁଦ୍ରା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏହା ଧନୀ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ।

5 2

ଆପଣ ଯନ୍ତ୍ର ସହିତ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିବେ। ଏକ ରୂପା ପାତ୍ରରେ ଏକ ରୂପା ଥାଳି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଥାଳିରେ 5 କିମ୍ବା 1 ଟଙ୍କାର ମୁଦ୍ରା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ କୁମକୁମ୍ ସହିତ ଲଗାନ୍ତୁ। କୁମକୁମ ସହିତ ତିଲକ ପରେ, ଏଥିରେ କିଛି ଚାଉଳ ଦାନା ଲଗାନ୍ତୁ। ତା’ପରେ ପ୍ରତିଦିନ ଏହାକୁ ଧୂପ ପ୍ରଦୀପ ଦେଖାନ୍ତୁ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏଥିରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଧନ ସ୍ନାନ
କରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *