rasi

୨୪ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧,ଅସନ୍ତା କଲିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ରାଶି ଫଳ ସହାୟତାରେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଉତଥାନ୍ ପତନ ଭରା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପୁର୍ବରୁ ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇପାରିବ,  ଯାହାଦ୍ୱାରା କେଉଁ ବି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଥିବା କଠିନତା ହୋଇନଥିବ,ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା ଓ ସଠିକ୍ ଖୌଗଳିୟ ଗଣନା କରାଯାଏ,  ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଭବିଷ୍ୟଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଆପଣ ନିଜ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ ବନାଇପାରିବେ , ଆପଣ କେଉଁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ସହ କଟାଇବାକୁ ପଡିବ , ଆଜିର ଦିନ କେଉଁ ରାଶିପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କେଉଁ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ , ଏହା ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୁଚନା ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅଦରକାରୀ ଚିନ୍ତା ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ପୁରା ଦିନ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ କରିପାରିବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅନେକ ଭାବନାରେ ବୁଡି ରହିବେ । ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଉପାୟ ଖୋଜି ପାରିବେ । ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ମନର ଅନୁଯାୟୀ ରାଶି ରାଶିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ । ସଫଳତାର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଖୁସିରେ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ତୁମେ ବହୁତ ରାଗିଯିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ କହିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ । ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି- କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଦିନରାତି ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ପାଇବେ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜିର ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକେ ମଉଜ ମସ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କୁମାରୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବହୁତ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ । କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ବଢିପାରେ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ । କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ତୁଳାରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ । ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବ । ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବିଛା ରାଶି- ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ । ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ନିଜ ସାଥୀକୁ କହିପାରିବ । ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ । ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ । ଆଜିର ଦିନ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

dhanu

ମକର ରାଶି- ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ବିନିଯୋଗ କରିବାବେଳେ ସେମାନେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବେ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସଜାଗ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭଲ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ । ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ମୀନରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ କରିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ । ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ । ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ବୁଲିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *